Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek úgy, mintha nem...

Nem érzitek úgy, mintha nem is 26-27 fok lenne, hanem 35?

Figyelt kérdés
Mert nekem olyan érzésem van.

2021. jún. 7. 10:38
1 2 3
 11/22 Endura ***** válasza:
Ez az infra hatása:eddig hideg idő volt,a levegő is le volt hűlve.A nap infrasugarai először mindig a tárgyakat és a testeket melegíti át és ezek adják át a hőt a levegőnek.Ezért érzünk jóval melegebbet,mint amennyit hőmérővel mérünk.Ugyanígy múködik a lakásban is egy korszerű infrafűtés:a lakásban lehet,hogy csak 16 fok van a hőmérő szerint de sokkal melegebbet érzünk,ha be van kapcsolva az infrafűtés.Ráadásul az infrapanel nem is bocsájt ki fényt és mégis ilyen hatása van a szervezetre.Ez csak egy laikus válasza,nem vagyok szakértő.
2021. jún. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Szerintem árnyékban is úgy tűnik, mintha legalább 32 fok lenne. Ha az embert ér a napfény is, arról már nem is beszélve, elviselhetetlen.

Próbálok itthon kialakítani, egy dísznövényekkel, fákkal teli kertet, de tavasszal nem volt elég jó idő ahhoz, hogy ki lehessen ültetni, most bíbelődtem vele az elmúlt 2 hétben. A reggeli, késő délutáni napsütésben is szénné lehet égni, nagyon durva. Múlt héten reggelről fogtam neki a fűnyírásnak, kb. 11-re fejeztem be (nagy a kert), mire bejöttem vörösre égtem. Én alig várom, hogy ősz legyen.

Nem szeretem a meleget. Kb. 24 fokig érzem komfortosnak, de arra még jócskán várhatok...

2021. jún. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt 35 fok van már.
2021. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Itt is 35 fok van, de délután 37 fok lesz.
2021. jún. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Itt is, napok óta ki sem megyek, csak ha nagyon muszáj.
2021. jún. 23. 14:35
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem muszáj épp most mennem mikor már 37 fok vann kinn☹️
2021. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

15, Detto. Ki sem dugom az orrom. Hajnal 5-kor bírtam kicsit takarítani, azóta csak döglök. Hányingerem van, fáj a fejem, és úgy egyáltalán gyűlölöm már ezt a rohadt nyarat.

Borzasztó, mikor a hőség miatt az ember a ház foglya!

2021. jún. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
#17 egy hete már én is olyan 💩-ul vagyok... Éjjel se lehet aludni, aztán hajnalban kezdődik elölről. Végtelennek tűnik, és éjjel sincs szünet, közben meg csak egyre rosszabbul vagyok.
2021. jún. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

18 Remélem nem lesz ilyen az egész nyár (sokan állítják, hogy sajnos de).

Érdekes, hogy mindig mindenki az őszt, és a telet köti össze a depresszióval, hát én ettől az egész napos házi őrizettől vagyok az. Azért ősszel, télen nem nagyon fordul elő, hogy nem bírsz kilépni az ajtón az időjárás miatt.

2021. jún. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Nekem is ma el kellett ugranom valamiért, kb. 20 percet töltöttem kint, elég is volt. Egy barátnőm jelezte, hogy holnap jön, találkozzunk, én mondtam neki, hogy jöjjön fel hozzám, mert én ilyen melegben be nem megyek a belvárosba, az biztos, főleg nem délután, amikor a legmelegebb van. Tegnap is reggel 7-kor terveztem lemenni a boltba, hogy ne a tűző napon a 33 fokban kelljen cipekednem, végül fél 9 lett belőle, de még határeset volt.

Nekem a tavasz és az ősz a kedvencem, csak olyan szélsőséges manapság már az időjárás, vagy túl meleg van, vagy túl hideg, a kettő között nagyon ritka. És egyik napról a másikra. A télben csak azt utálom, hogy korán sötétedik. De már akkor inkább tél, akkor legalább ha kimegyek vagy kinyitom az ablakot, tudok friss levegőt szippantani, nem úgy mint most.

2021. jún. 23. 17:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!