Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit teszel környezetvédelemért...

Mit teszel környezetvédelemért? Ha valaki nem tesz semmit, akkor miért nem?

Figyelt kérdés

2021. jún. 11. 22:34
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
78%
Ha valaki nem a te elképzelései szerint védi a környezetet, azt lepontozod, kérdező? 19 voltam, több dolgot is teszek a környezetért, de te lepontoztál amiatt az egy dolog miatt, ami szerinted környezetszennyező, mármint a zsepi. Tudom, milyen a textil zsebkendő, gyermekkoromban csak az volt, undi és talán veszélyes is volt belenyúlni a takonyba, meg kimosni belőle. Amíg az ember higiénikusan kimosta, meg kivasalta, bőven szennyezte annyira a környezetet, mint amennyire egy sima papírzsepi előállítása szennyezi.
2021. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztalak le. Senkit nem pontoztam le, aki válaszolt.
2021. jún. 12. 17:19
 23/42 A kérdező kommentje:
Sőt, most látom, hogy hasznosnak jelöltem a válaszodat.
2021. jún. 12. 17:20
 24/42 anonim ***** válasza:
41%
vegán étrend
2021. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:
Nagyon jó! Már vártam a vegán étrendet is, tényleg nagyon hasznos!
2021. jún. 12. 19:12
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

Figyelek a szelektív hulladékgyűjtésre, semmit sem sütök olajban és saját vászonszatyrokat viszek bevásárláshoz.

Vásárlásnál amikor van kevesebb szemétel rendelkező alternatíva azt választom.

2021. jún. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
29%

Nem értem hogy képes valaki a vegán étrendet lepontozni!

Bizonyítottan a második legnagyobb hatású egyetlen dolog amit az ember tehet a környezetért a nem-szaporodás után.

2021. jún. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van, én magam is vegán vagyok. Valamiért az emberek előítéletesek...
2021. jún. 13. 08:36
 29/42 anonim ***** válasza:

Nincs és soha nem is lesz autóm, ahová csak lehet, futva járok- ha úgy nem lehet, akkor tömegközlekedéssel.

A lehető legkevesebb vegyszert használom, illetve nem pazarlok el semmit. Csak annyi ételt vásárolok, amennyit valóban megeszek, lekapcsolom a villanyt, ha kimegyek a szobából, stb. Nem vásárolok műanyag palackos ásványvizet, van egy kulacsom, mindig abból iszok. Bevásárláskor viszek hátizsákot és saját szatyrokat, hogy ne kelljen nejlonszatyrot vennem.

Tudom, hogy nem olyan nagy tettek ezek, de ha mindenki csak ennyit tenne, már előrébb lennénk egy kicsit.

2021. jún. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Much applikáció?


Kedvezményesen vehetsz (sokszor féláron) ételeket amik amúgy már kidobásra kerülnének.


Ezek nem romlott vagy rossz minőségű ételek. Általában azok az ételek amiket nap közben főztek de záráskor kidobnák mert másnak már nem rakják ki.


... de már olyan is volt hogy 1300ért vettünk egy adagot (étterme válogatja mennyiért mit ad), amikor oda értünk az étterembe elfelejtették hogy jönnek Muchozók és ott frissen csináltak mindkettőnket ételt.


Lényegében 1300 forintot fizettünk 5000 forintnyi friss kajáért.

2021. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!