Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Házasságot kötni van értelme?...

Házasságot kötni van értelme? én úgy látom, hogy a férfi oldalról nem nagyon van haszon, de veszíteni rengeteget lehet

Figyelt kérdés
2021. jún. 19. 19:35
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
74%
Hogy érted, hogy férfi oldalról nincs sok haszon, de sokat lehet veszíteni? Olyan nincs, hogy a nő jobban keres és váláskor a férfi viszi a vagyon felét?
2021. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
76%
Mar bocs, de a házassággal a bo veszít többet mindig
2021. jún. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
30%

"Attól én még ugyanúgy meg fogok házasodni, te meg nem."


És akkor mi van? Mi van ha a kérdezőnek nem a házasság kell, hanem a nő házasság nélkül? Az eredmény ugyanaz. Ne hogy már többnek gondold magad mert van egy szaros papírod. A házasság 2 forintot nem ér ma már...

2021. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
53%

Én női oldalról látom feleslegesnek.. Legalábbis nekem az. Max a házastársnak lenne előny, hogy örökölhet utánam. Szívbeteg vagyok, lehet direkt rájátszana a dologra..

Tehát kösz, nem.

Amúgy gyereket nem akarok, nem csokozok, és ha házas lennék se venném fel a házastárs nevét. Van saját házam. Nekem nincs értelme a házasságnak.

Olyannak éri meg aki csokozni akar.

2021. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
69%

13

Épp erről beszéltem, hogy és akkor most mi van? Leírhatjátok ide 100-an most, hogy a házasság csak egy papír, váláskor meg legalább az egyik félnek rosszul is jön. Ettől aztán mindenki hirtelen nagyon boldog lesz, a kérdező is nagyon boldog.

Nem mondtam, hogy többnek érzem magam tőle, ne legyél frusztrált. :) Csak hogy nekem fontos. Attól még neked nem kell az legyen és nem is lesz az. Ez a kérdés csak arra jó, hogy a kérdező önigazolja magát.

2021. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen mindegy, mert élettársi kapcsolat megszűnése esetén is lehet vagyonmegosztást kérni bíróságon. Ha nem bizonyítható/levezethető, hogy ki mennyit tett a kapcsolatba anyagilag, akkor feltételezik az 50-50-et.
2021. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
66%
Aki gyereket akar vállalni, annak nem árt és nem a csokról beszélek. Amikor én szültem, még nem volt csok. Én házasság nélkül biztosan nem szültem volna. Aki nem akar szülni, annak valóban felesleges, de lehet, hogy érzelmileg akkor is ragaszkodik hozzá.
2021. jún. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
0%
"Ez a kérdés csak arra jó, hogy a kérdező önigazolja magát." Ez a mondat teljesen ellentmond az előtte való hablatyolásnak. Mert arra mondják hogy önigazolja magát valaki, aki valójában vágyik valamire, nem kaphatja meg, ezért becsapja magát, hogy igazából az nem is kell neki. Tehát ez a te őszinte véleményed, valójában te érzed többnek magad, és próbálod ráeröltetni mindenkire a nézetedet. Amit előtte írsz az meg üres hablaty.
2021. jún. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
0%

18

Igen, valóban, majdnem depressziós is lettem attól, hogy ti nem akartok házasodni. :(

2021. jún. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
83%
Hú itt látszik, hogy szomorú, hogy házasságfüggő a csok. Tényleg, hogy ez jár az emberek fejében amikor a házasság a kérdés. Ilyen üzleti ügy lett belőle kicsit. Jobb lehetett az előtt.
2021. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!