Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért felülreprezentáltak...

Miért felülreprezentáltak ezen az oldalon a szerencsés emberek? Őszinték egyáltalán ezek az emberek?

Figyelt kérdés

A valóságban az emberek zöme időhiányos, ami matematikailag is kijön, ha kiszámoljuk, mennyi időt tölt az ember utazással és a munkahelyén. Főleg a családosak időhiányosak. Ezen az oldalon felülreprezentáltak azok, akiknek erre, arra, amarra van idejük, energiájuk.


A COVID kapcsán tapasztalom, hogy itt rengeteg ember van, aki egészségesnek mondja magát. A valóságban azt látom, hogy már 20-40 éves emberek körében is a legtöbb (!) embernek van valami baja: reflux, koleszterin, krákog, köhög, allergiás, minden második nap fejfájásra panaszkodik, gyógyszert szed valamire. Meg már eleve ránézésre lassan az emberek fele kifejezetten kövér, ha a túlsúlyost is nézzük, akkor lehet, hogy van ez 70-80% is. (Nemrég én is az voltam, mondjuk enyhén, de az, kb 2 éven át.)


A valóságban az emberek küszködnek és az életük legalább egy területén nem klappolnak a dolgok, itt mindenkinek összejön az, amiért csak küzdenek.


Őszintén az emberek itt? Nemcsak a válaszaikban, hanem akár magukhoz...


2021. aug. 17. 21:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
68%

Kedves kérdező!!!

Na, akkor "feldobom" a napodat! :D


40 feletti férfi vagyok. Gyerek korom óta borzasztóan erős allergiám van jó pár dologra. Meniere gyanús tüneteim vannak amióta az eszemet tudom (hála az égnek csak ritkán, de rámjön a forgószél jellegű szédülés, olyan erősen, hogy hányok, ez egy hét alatt lecsillapodik, Betahistinnel hamarabb).

Ezt végigjártam az utóbbi pár hónapban, 3 MR vizsgálat, FOG-ról átküldtek neurológiára. Tegnap voltam neu-n az utsó kontrasztos koponya MR-emet elemezte a dokibácsi. 3 db velem született rendellenesség van a 'zagyamban. (Nagyobb a kisagyam, van egy "lyuk" a bal oldalamon, utána nem tudom, mert valószínű kikapcsolt az agyam, nem akartam igazából hallani 😅). Doki szerint ezeknek nincs köze az eredeti panaszomhoz. De azért egy év múlva kontroll emerre vissza kell néznem, hogy az agyamnak definiált káposztalében lesz-é változás esetleg. :D

Doki: Csináljam az Epley manővert, egyek sok Béhatot. Good luck! :D

ÉN: Ok :D :|

Bal szemem tompalátó, gyakorlatilag a jobb szemem lát igazából. (Jogsi érvényességet amíg megkapom, addig nem fog érdekelni, de rossz a jobb is sajna, bár balesetem igazából nem volt sosem.)

Tudom, az én hibám, de most túlsúlyos lettem. (lelki biszbasz***) 2 éve kb ebben vagyok (mármint a fizikai eltunyulásban). Addig terembe jártam, olyan mackós/izmos voltam, tök jó volt a közérzetem, de borzasztó mód elhagytam magamat. Nemrég kezdtem újra mozgásba lendülni, mert már TÉNYLEG nem érzem jól magamat. :)

Stb. :D Bocs, ha kicsit hadarós lett. :D


Nagyon szívesen. 😅(Csakhogy ne legyen minden olyan heppi)


***Nagy levegő, de legalább tudok róla beszélni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__..

Régi accom, régi probléma. Fene se tudja, lehet sosem fogom legyőzni ezt a fejemben lévő problémát. De igyekszem és küzdök ellene! :)

2021. aug. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

pontozzatokleplz



Amúgy tényleg a te válaszod az életszagú.

Kitartást és jobbulást kívánok!!

Köszönöm a válaszodat!



Nem tudom, a lezárások miatt is tunyultál-e el (bár azért nem folyamatosan tartottak), de érdekes, sokan igen és nálam tök fordítva van.

A lezárások előtt néha otthon súlyzóztam meg elvégeztem a gyógytesin tanult gyakorlatokat - 20-30 perc, meg is éreztem, néha kaputól-kapuig kocogtam 2-5 km-t. Heti kb 1-2 óra mozgás volt ez, de inkább 1. A munka, sulik, autodidakta tanulás elvitte a napomat, esély se volt több sportra. Jó, néha kondi, néha-néha uszoda, néha bicaj, de ezek ritkán.

Aztán jött a 100% HO lehetőség és a távoktatás, nyertem napi 2,5-3 órát. Végre kb eleget aludtam. Majd leesett, hogy a maradék plusz időben sportolhatnék többet is, először heti 3 óra lett, most meg már inkább 4-5. Ugyanúgy otthoni torna, mint évekkel ezelőtt is mindig és ugyanúgy néha kaputől-kapuig kocogás.

Nem tudom, ősztől mi lesz. :/



De neked kitartást és tényleg sportolj ismét, nagyon kell és érezni a hasznát.

2021. aug. 18. 10:31
 23/26 anonim ***** válasza:

22: Köszönöm szépen! 🤗

Jó egészséget oda is! :)

(Igen, is-is)

2021. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
"Ezt hogyan számolta ki, matematikus ön?" Valótlanságokat jelentesz ki a kérdésed alatt, de a valós es reális szavakat gyakran használod. Furcsa.
2021. aug. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Nekem lóg a belem, de azt hazudom hogy nem!
2021. aug. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

1. A legtöbb ember vetít. Nem csak itt, a közösségi médiákon is.


2. Mégha valaki igazat is ír azzal kapcsolatban, hogy ő milyen gazdag/sportos/nyugodt/jó nője van, akkor is csak egy szeletét mutatja be az életének, de attól még az élete másik területein nem biztos, hogy “szerencsés”. Például ha valaki egy “hogyan találjak magamnak barátnőt” kérdésre olyat válaszol, hogy neki már volt 1000 kapcsolata, attól még lehet, hogy pl a munkahelyét utálja, családi kapcsolatai nem jók, stb.

2021. aug. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!