Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg ennyi ostobát vonz ez...

Tényleg ennyi ostobát vonz ez a sport, vagy csak itt vannak felülreprezentálva a hülyék?

Figyelt kérdés

Végig nézek itt a kérdéseken és nem tudom síjak-e vagy nevessek...


Komolyan ennyi gyengeelméjűt vonz ez a sport?

Az még hagyján, hogy felteszi valaki a százezredik jó ez ez a mellbicepszedzés kérdést vagy a százmilliomodik milyen kokszot toljak, hogy hatalmasnagyállatlegyek kérdést de amikor valaki már arra is itt keresi a választ, hogy ha 17-19 óra között napozik akkor lebarnul-e?


Ennyire, hogy lehetnek emberek gyenge képességűek, csirke rizst anyuci megrágja vajon nekik előre?



#testépítés #buta #nem éppen a legélesebb kés a fiókban
2018. jún. 13. 20:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddigi tapasztalataim szerint a hülyék sokasága egyenlő eloszlású az élet minden területén. Néha nézz át a tudományok topikba, önismeret, informatika vagy csak beszélgess emberekkel bárhol a világban.

Ez mindig is így volt, és így is marad.

2018. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

"beszélgess emberekkel bárhol a világban"


jó tipp erre még nem gondoltam... :D


[link]

2018. jún. 13. 21:24
 3/17 A kérdező kommentje:
Továbbra is fenntartom, hogy mindenhol vannak hülyék de nekem az a benyomásom, hogy itt sokkal több van.
2018. jún. 13. 21:24
 4/17 anonim ***** válasza:
😅😅😅 ez a kerdes mar bennem is megfogalmazodott 😀 nagyok sok a hulye. De a trollok is.
2018. jún. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Persze sok a troll.

Az ilyenek mint a "A testépítéstől tényleg összemegy a kuki vagy ez csak egy tévhit?" nyilván troll kérdés. :D


Jaj és majd elfelejtettem a másik nagy kedvenc kérdés csoportom az a szerintetek xy naturál? Vegyél tőle vizelet mintát b+!

2018. jún. 13. 22:16
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Az hülyébb aki kiakad az interneten! Kapcsold ki a gépet, telefont egy hétre.
2018. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, hogy valaki lehülyéz másokat, még senki nem lett okosabb, se jobb ember. Okosabb attól lesz valaki, ha kérdez. Sok a tévhit, ő pedig kihasználja az oldal anonimitását és így szerzi meg a szükséges tudást.

Hidd el, mindenkit meg lehet fogni "általános" tudást igénylő kérdésekkel.

2018. jún. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

"Az hülyébb aki kiakad az interneten! "

Nem akadtam ki interneten, hanem az ide író hülyék számán vagyok megdöbbenve.



"Okosabb attól lesz valaki, ha kérdez. Sok a tévhit"


Nem! Okosabb attól lesz ha utána olvas, hiteles információt keres. Ez az oldal minden csak nem hiteles, innentől fogva minden infó megkérdőjelezhető.

2018. jún. 14. 06:41
 9/17 anonim ***** válasza:
óbilibi óbilibi óbilibi
2018. jún. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
2018. jún. 14. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!