Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Oltatlanok! Hogyan viselitek...

Oltatlanok! Hogyan viselitek és miként reagáltok a "megfogsz halni " mondathoz hasonlóan beszólnak? Ti is tapasztaltok ilyet?

Figyelt kérdés

Hogyan reagáltok az ilyenre és mii a véleményetek ezekről a mondatokról? Nektek nem esik rosszul?


-Belefogsz halni, ha nem oltatod be magad

- a magad fajták miatt zár be mAjd megint minden

- veszélyezteted mások életét

-a magad -fajták miatt tört ki a járvány

-miiattad lesz 4. hullám

-te is oltás ellenes vagy? (Aki nem kéri ezt az oltást az attól még nem oltás ellenes)


Csak az oltatlanokat kérdezem!



2021. aug. 30. 21:23
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
73%

Ja 10-es és még azt is hozzáteszem, hogy azóta sem oltattam be magam!


Erre varrjál gombot!


És amikor jobban lettem, suttyomban kiszaladtam én is fertőtlenítőért, meg miegymásért!


20-as voltam.

2021. szept. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
38%

Hehe


Szerintem mindehol azt olvasni, hogy az oltatlanok ijesztgetik az oltottakat hogy feldobjak a pacskert az oltás miatt.

Nagyon unatkoztok?

Szakadjatok már le a témáról. Nincs jobb dolgotok? Család, haverok, buli. Mi a f.sz bajotok van már?!

Semmi sem kötelező. Mindenki vállalja hogy a covidtol patkol el vagy az oltastol patkol el. Rinygépek!

2021. okt. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
84%
Lesz.rom. Nem fogom magam mindenféle idióta oltásfanatikustól rosszul érezni magam. Rövid ehhez az élet, hogy az értékes időt erre pazaroljam. Én a lelki békére törekszem. 23/F
2021. nov. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%

Oltottak! Hogy reagaltok arra hogy 2-5-10 even belül meghaltok az oltas miatt? Es arra hogy sterilizaltak lesztek? Esetleg az 5g csipppecskére amit beletek ultettek? Vagy esetleg az AIDS vírusra amit beletek lottek a vakcinával?

Mit szóltok mindehhez?

🤫😁🤔😛🤣

2021. nov. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
65%
24. Azért szélsőségekbe se menjünk át. Viszont tény, s való, se az AIDS-re, se az influenzára nincs hatékony vakcina. Itt meg 1.5 év alatt kifejlesztettek egy új vírusra egy hatékonyat, persze.
2021. nov. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
50%

#25


Én nem vagyok szélsőséges. Egyiket se én találtam ki. Erről beszélnek az emberek a neten. Itt, facebookon, egyéb helyeken..

Sőt, még röhejesebbek is vannak.



Sajnos ez sem 100%-osan hatékony. Különben rég vége lenne. Persze nem is állították soha.

Ahogy az infuenzara sem az, de legalább van. Az AIDS meg nem terjed a levegőben egy tüsszentéssel. Nincs ellene védőoltás az igaz, de ha gyanús (vagy bizonyított) a HIV, vannak kezelési módok, amelyek gátolják a vírusszaporodást, és nem alakul ki az AIDS. Mellesleg aki "vigyáz magára" igen kicsi az esélye, hogy elkapja.

Amugy meg a megelőzés (vakcinák) a cél, semmilyen vírusra NINCS gyógymód max az immunrendszer. Ezért nem 100%-osak ezek sem. Mert nem akadályozza meg a fertőzést. Csak egy "mankó ", amellyel jobbak az eselyeid ha megfertőződsz.

Gondolom lesz majd ilyen is, valamikor. Talán. Vagy legalább hatékonyabb, amit nem kell fel évente ismetelgetni.

2021. nov. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
88%
Igaza volt! Mind meghalunk egyszer ! :) Nem hazudott! Egyébként vállaljuk a felelősséget! :) Nem félünk ellenben az oltottakkal! Jó félelem nélkül élni :)
2021. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
86%
27. Milyen érdekes, hogy az oltottak félnek a legjobban. Csak az fél, akinek van félnivalója. Undorítóak amúgy.
2021. dec. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Mindkét oldal undorító, amelyik ezeket nyomja. És minket oldalon vannak rinyagepek. Van aki az oltastol rinyal van aki a koronatol.

És van akinek sikerült agyat növeszteni.

2022. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!