Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyellek maszkot hordani,...

Szégyellek maszkot hordani, mert senkin nincs, pedig tömegközlekedésen fontosnak érezném. Milyen dolog ez?

Figyelt kérdés
Van még így valaki, aki azért nem vesz fel maszkot mert kb. senkin nincs? És szerintetek nem lenne ideje újra kötelezővé tenni?
2021. szept. 7. 11:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%

Én tavaly megfigyeltem, h egyáltalán nem voltam beteg, sem influenza, sem nátha, semmi. Itt, ahol lakom van vmi új járvány, nem halálos, mint a covid, de izomfájdalom, iszonyat torokfájás, láz, bedugult orr stb jellemzi, úgyhogy most azért hordom, h azt (is) elkerüljem.


Felteszem a maszkot, ha emberek közelében vagyok, de ha parkban, vagy kietlen utakon, ahol senki nem jár, persze nem.

2021. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
72%

Oltott, jó egészségben levő emberként nem akarnám hordani.

De ha te szeretnéd, ne érezd cikinek.

Hétvégén Esztergomban, a bazilikánál voltunk. A kiállításokra bemenő francia turistacsoport nagy része hordott maszkot. Őket sem nézte ki senki.

2021. szept. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
83%
Én se kaptam el tavaly semmit, amikor kötelező volt a maszk. Még egy náthát sem pedig minden évben összeeszedtem eddig valahonnét. Szóval nem is a covid miatt, nekem a szimpla egyszerű nátha a halálom, amikor nem tudok létezni zsebkendő nélkül. Még egy hasmenéses vírust is jobban viselek. Szóval emiatt örültem a maszknak. Most csak akkor teszem fel amikor nagyon sok emberrel kell együtt utaznom, és beállnak a nyakamba is (úgy hogy ülök).
2021. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
93%
Érdekes én látok maszkban embereket a tömegközlekedésen, igaz inkább csak pár embert, a többségen nincs. De amúgy én is hordok, és nem érdekel, ha más nem hord rajtam kívül, emiatt ne szégyelld magad.
2021. szept. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
4%

Felismered es bevallod. Nemcsak a birka, az emberi faj is alapvetoen ilyen.

En mindig lazadtam, odabasztam az asztalra, tabukat dongettem. Es maszkot hordok. De megertelek es sajnallak, mert tudom, milyen ez. Es ha fel mered venni a maszkot, es meg mas is, akkor valik szet a maszkot nem akarok, es a meghunyaszkodok tabora. Akkor a lapitok eloveszik a maszkjukat. Ezt kene.

Kis vegszo. Tuzoltot nem hivnak ki emberek, mikor a mase eg, es egymasra varnak, es en vagyok az a tulbuzgo, aki hivja oket. Tobbszor megtortent.

2021. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
34%

A vírust egyáltalán nem érdekli, hogy milyen okból nem hordod.

Amúgy most az oltatlan fiatalok fognak hullani ősszel, mint a legyek.

2021. szept. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
42%

16


Amikor ilyet leírsz nincs hányingered magadtól?

2021. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
79%

Hasonlóképp vagyok.

Nem hordom,mert cikinek érzem,nyáron meg még meleg is volt.

Tavaly egész évben nem voltam beteg,a nátha is elkerült,a nátha miatt idén ősszel lehet felvszem.

Amúgy sztm csak pszichés hatasa van.

2021. szept. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
82%

Budapesten lakom, itt elég sokan hordják, mindig látni legalább 2-3 emberen.


Én is hordom mostmár, hogy jött a kevésbé szellőztetős (pláne reggel) idő.


Egyfelől Sinopharmmal oltottak és alig volt antitestem.


Másfelől az elmúlt 1 évben 3-4-szer volt náthám, de mindegyik igen enyhe volt, 2 napos enyhe torokfájás vagy orrdugulás vagy orrcsavarás.

Máskor akár havonta van valami és gyógyszerrel is kb egy hetesek, intenzívebbek.


Nem szeretek náthás lenni.

2021. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
54%

16 lol

Ne legyél már 🐑

2021. szept. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!