Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szégyellek maszkot hordani,...

Szégyellek maszkot hordani, mert senkin nincs, pedig tömegközlekedésen fontosnak érezném. Milyen dolog ez?

Figyelt kérdés
Van még így valaki, aki azért nem vesz fel maszkot mert kb. senkin nincs? És szerintetek nem lenne ideje újra kötelezővé tenni?
2021. szept. 7. 11:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
92%

Az utóbbi napokban könnyesre fuldokoltam magam a pollenektől, úgyhogy azóta én veszek fel maszkot mindenhova és tök nem érdekel, ki mit gondol. :D

Azt nem tudom, hogy furán néznek-e rám az emberek, mert én se őket bámulom. Akinek nem tetszik, az majd nem néz oda. :D

2021. szept. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem aki akar maszkot viselni, az nyugodtan hordhatja, de a többi emberre senki NE akarja ráerőltetni azt a rongyot!

Én például már kisgyermek korom óta egyszer sem voltam beteg. Nekem mégis minek az oltás meg a maszk? Úgy gondolom, hogy a saját teste felett mindenki maga kell, hogy rendelkezzen. Szerintem senkinek nincs joga abba beleszólni, hogy a másik ember viseljen-e maszkot, beadassa-e magának az oltást, vagy hogy járhasson-e tömegrendezvényekre. Hülyének tartom a maszkot viselő embereket, de nem szólok semmit, ha valakit maszkban látok. Amíg nem akar az én arcomra is rongyot húzni, addig nem foglalkozok vele. Ha akarod, vedd fel. Nem érdekel senkit.

2021. okt. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Miért tartod hülyének?

Én például TAPASZTALTAM, hogy véd.

2021. okt. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

#22

Én se igazán voltam beteg soha (oké, volt hogy 2-3 napig kicsit fújtam az orrom), a covid meg jó alaposan kikészített. Ezzel a vírussal nem igazán találkozhattál gyerekkorodban.

Egyébként a maszkot nem azért kell(ett volna) hordanod, hogy te ne kapd el. :)

2021. okt. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!