Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a füst mánia Magyarorszá...

Mi ez a füst mánia Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ahol lakok minden fűtési szezonban állandó füst szag van. Gumifüst, rongyfüst legtöbbször. Nem lehet kinyitni az ablakot, nem lehet kimenni az udvarra, utcára levegőzni. Eközben olvasom hogy másutt is hatalmas méreteket ölt a lakossági fűtés. Ez mind az emberek egészségére megy. De hogy lehet ilyen csóró ország hogy az emberek nem úgy fűtenek ahogy kéne, például: gáz, termosztát, klíma, radiátor...

Én voltam már Hollandiába de ott nem volt ilyen érdekes.

Nem tudom de ez a ország úgy rosssz ahogy van.



2021. szept. 12. 10:11
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
63%
Üdvözőllek Magyarországon!
2021. szept. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Talán a fa, gáz, klíma nagyon drága és mindenki azt tüzel el, amit tud.
2021. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
74%

Ennyire unatkozol?

Mindennap megkérdezed ezt?

Ha bajod van a szomszédokkal ne egy anonim oldal kérdezgessél, menjél oda, azt mondjad a szemükbe?

Vagy azt már nem mered?

2021. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
80%

Retardált vagy,ugye?

Hollandiát, ami a világ egyik leggazdagabb országai közé tartozik, életmínőségben, gazdaságba, összeakarod hasonlítani egy olyan országgal, ami jelenleg, Bulgária,Románia,Magyarország trióval versenyzik, hogy ki az Eu legszegényebb országa.

Neked tényleg baj van ott a toronyban.

2021. szept. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:

Hát sejtettem hogy sokan szeretik a büdös, mérgező füstöt.

Egyébként meg 2021 van, és nem a középkor. Ennyire szegény országot, amikor a kormány azt mondja hogy milyen jó az élet itt, na persze. Egy nyomor ország ez.

2021. szept. 12. 10:31
 6/37 A kérdező kommentje:
Egyébként meg le van írva törvényben hogy nem lehet bizonyos dolgokkal fűteni. Az általam felsoroltak is ide tartoznak.
2021. szept. 12. 10:33
 7/37 anonim ***** válasza:
82%
Sejtettem hogy Trollkodni jöttél, inkább rakasd át a kérdést a politika rovatba, ott majd elmondják neked normálisan hogy miként hasonlítsd az országot Hollandiához.
2021. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
68%
#2 klíma nagyon drága? Nem kell 40 fokot tartani bent a lakásban és akkor nem az.
2021. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

#7

Mert nem akarok káros füstöket szagolni? Ez akkora bűn??

2021. szept. 12. 10:48
 10/37 anonim ***** válasza:
70%

"Ahol lakok minden fűtési szezonban állandó füst szag van. Gumifüst, rongyfüst legtöbbször."


Sok vidéki településen olyan szegények az emberek, hogy a mindennap ételre is alig futja, nemhogy gázra, klímára...

Azzal fűtenek, ami van.

2021. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!