Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a füst mánia Magyarorszá...

Mi ez a füst mánia Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ahol lakok minden fűtési szezonban állandó füst szag van. Gumifüst, rongyfüst legtöbbször. Nem lehet kinyitni az ablakot, nem lehet kimenni az udvarra, utcára levegőzni. Eközben olvasom hogy másutt is hatalmas méreteket ölt a lakossági fűtés. Ez mind az emberek egészségére megy. De hogy lehet ilyen csóró ország hogy az emberek nem úgy fűtenek ahogy kéne, például: gáz, termosztát, klíma, radiátor...

Én voltam már Hollandiába de ott nem volt ilyen érdekes.

Nem tudom de ez a ország úgy rosssz ahogy van.



2021. szept. 12. 10:11
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
49%
:DDD Te vagy nagyon naiv vagy, vagy nagyon ostoba. Szerinted a szegény réteg felszámolható azzal, hogy megmondod nekik: „Holnaptól dolgozzatok!!”
2022. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

„Hiszen ez a Közös Érdek. 😊“


Tehát szerinted nem érdeke a társadalomnak, hogy a levegő ne legyen mérgezve?:)

2022. aug. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
0%

#31

Szerinted meg a szomszédok dolga lenne (a saját fizetésükből, amiért megdolgoztak) megvenni másoknak a tüzelőt. Továbbra se értem, milyen alapon.


#32

De. Épp ezért nem kéne szeméttel fűteni.

2022. aug. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
52%
Még mindig csak lepontozol, nem veszel nekem fát. Gonosz, lelketlen ember vagy akkor!
2022. aug. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Mekkora értetlen, pökhendi majom vagy te… Szociális háló mond valamit? Az adózási rendszer? Szerinted az utak hogy épülnek? Többek között az én adómból is. Pedig autóm sincs. Fizessétek ki magatoknak! Jaa hogy közben az én érdekem is, hogy gördülékenyen jusson áru a boltokba, vagy hogy be törjön ki a futár kereke útközben🤔 Tudod társadalomban élünk. Akkor is fizetem a tűzoltókat, ha egész életemben nem kellett velük találkoznom. Ugyanis másik párezer emberen viszont segítettek. Fizetünk a közösbe, amiből majd az állam visszaoszt olyan dolgokra amikből profitál a társadalom. A közös jó érdekében. Ilyen pl hogy ne dögöljünk meg azért, mert valakinek nincs pénze normális fűtésre és emellé iskolázatlan, tudatlan, empátia nélküli ember. Szóval az ezekből fakadó szeméttel való fűtést megakadályozandó, hogy támogassuk őket tisztább fűtési megoldásokkal. Lehet ülni a pénzeden és vicsorogni, ha valaki kérne belőle, csak tudod a légszennyezés nem áll meg a telekhatárnàl. Téged, dolgos es szorgalmas munkas embert is sírba tesz. Tok mindegy neked milyen fűtésed van otthon. Én inkabb fizetnék helyi különadót is, amiből pl felszámolják a melyszegeny rétegek ezen tevékenységét, minthogy beteg legyek. Vagy végignézzem, hogy tucatszámra betegszenek meg polgárok.
2022. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

#35

Milyen szociális hálóról meg adóról zagyválsz? Az volt a téma, hogy a szomszéd vegyen az embernek fát. Segítek: a szomszéd nem az állam, és nem szociális háló.

Fizetek egy csomó adót, és NEM, az állam nem olyan dolgokra költi, amikből "profitál a társadalom". Ez hadd ne az én hibám legyen.

Épp elég lesz nekem a saját házamat kifűteni. Egyébként nálunk a legnagyobb retkes füst egy félhivatalos autószerelő műhelyből ömlik, gyanítom minden hulladékot elégetnek. Közben szegények annyira rászorulnak, hogy a tulaj évente vesz új autót kb. Hadd ne sajnáljam már ezeket.

2022. aug. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Senki nem kért rá. Érthető a dühöd az autószerelő es társai tükrében. Felénk több vállakozó is van a kátrányos füstöt okozók között. Mivel anyagi helyzetük megengedni, hogy ne szennyezzék a levegőt, mégis ezt teszik, rommá büntetném őket.
2022. aug. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!