Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi ez a füst mánia Magyarorszá...

Mi ez a füst mánia Magyarországon?

Figyelt kérdés

Ahol lakok minden fűtési szezonban állandó füst szag van. Gumifüst, rongyfüst legtöbbször. Nem lehet kinyitni az ablakot, nem lehet kimenni az udvarra, utcára levegőzni. Eközben olvasom hogy másutt is hatalmas méreteket ölt a lakossági fűtés. Ez mind az emberek egészségére megy. De hogy lehet ilyen csóró ország hogy az emberek nem úgy fűtenek ahogy kéne, például: gáz, termosztát, klíma, radiátor...

Én voltam már Hollandiába de ott nem volt ilyen érdekes.

Nem tudom de ez a ország úgy rosssz ahogy van.



2021. szept. 12. 10:11
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
50%
Visszakérdezek. Akkor haljak meg tüdőrákban? Nyilván ez a megoldás…
2022. aug. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
47%

#20

A legtöbben akik elégetnek minden mocskot, azok megengedhetnének maguknak normális fűtést is.

2022. aug. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

#21


Lehet nekik rendes tűzifát vinni. Ja kérem, hogy nézni őket megfagyni kényelmesebb...

2022. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
50%
Az én feladatom ez?! Ez az állam feladata!
2022. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
47%

#23

Nem nekem írtad, de mégis miért kellene nekem/nekünk kifizetni másoknak a tűzifát? Menjen el dolgozni és fizesse ki magának, mint ahogy mások is teszik. Én is így fűtök.

Nyugdíjasak meg tartós betegek meg az államtól kellene hogy segítséget kapjanak, nem a szomszédtól.

Nem is értem ezt hogy gondolod.

2022. aug. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
65%

„Nem nekem írtad, de mégis miért kellene nekem/nekünk kifizetni másoknak a tűzifát? “


Azért mert a közös érdekünk, össztársadalmi érdek, hogy ne szennyezzék a levegőt, ne küldjenek tüdőrákkal embereket a kórházba, vagy ne tegyék tönkre egy életre gyermekek hormonháztartását! A másik opció, mint mások is írták, hogy akkor ők fagynak meg. Na, melyik legyen? Es egyébként nem tűzifát kell finanszírozni, hanem szigetelést, nyílászárókat és vidéken pl geotermikus távfűtéses rendszert stb.

2022. aug. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%

#26

Szerintem érthetően írtam. Menjen el dolgozni, keressen pénzt, és a megkeresett pénzből oldja meg úgy a fűtést hogy nem nyírja ki a szomszédságot.

Én is így csinálom, pedig mikor beköltöztünk akkor rengeteg szemetet találtunk a házban amit rábszhattam volna a tűzre. Mi inkább melózni szoktunk és normális megoldással fűtjük a házat. :) az ismerőseimnek is beválik ez a módszer.

Szerencsére nem csak úgy lehet nem megfagyni, hogy gumit égetek vagy az utcabeliektől tarhálok tüzelőt. ;)

2022. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
64%
Ilyeneket írni, mikor egyik napról a másikra hétszeresére emelkedett a gáz ára, egekben a tűzifa ára, ha van egyáltalán, eléggé gusztustalan jellemre vall.
2022. aug. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

#28

Miért gusztustalan? Én is Magyarországon élek, számomra is pontosan ugyanúgy drágul a fűtés.

De akkor remélem kifizeted nekem. Ha nem, akkor egyrészt gusztustalan jellem, másrészt közös érdekünk, hogy ne gyújtsak be flakonokkal. :)

2022. aug. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Le lettem pontozva, de tényleg érdekelne a válasz, kifizetitek nekem? Hiszen ez a Közös Érdek. 😊
2022. aug. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!