Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én vagyok ilyen kilátásta...

Csak én vagyok ilyen kilátástalan helyzetben?

Figyelt kérdés

21 éves múltam és egyszerűen romokban az életem.Egy eldugott faluban élek,szociális életem nulla,karrierem szintén.Autóm és jogsim sincs,jelenleg levelezőn tanulok egyetemen,de munkalehetőség híján dolgozni sem tudok.

(Az egyetemi városba sajnos pénz híján nem tudok odaköltözni.)

Az életem kb a tanulásból áll,meg az állandó kilátástalanságból,folyamatosan félek,hogy nem lesz semmi belőlem.

Ehhez még hozzájön,hogy borzasztóan előnytelen a külsőm is,így még ha akad néha hostess meló a legközelebbi városban,oda sem vesznek fel.

Ti voltatok hasonló helyzetben? Hogyan lehet átlendülni ezen a borzasztó időszakon? 21/l



2021. okt. 21. 18:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ha kapitalista akarsz lenni tényleg nincs, viszont ha abból akarsz menekülni akkor jó lehet."


Fiatalként kis falvakban élni olyan mintha koporsóban feküdne az ember...

Más az amikor már megvan ahoz a háttér h az ember visszamenjen.

De a kérdező nem ebben a helyzetben van.

Laktam én is ilyen helyen,aki elment jól járt a többie aki maradt annak vége ,csak vegetál és elnegy mellette az élet.

2021. okt. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!