Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem pofátlanság autóban...

Nem pofátlanság autóban dohányozni olyan ember társaságában, aki nem cigizik?

Figyelt kérdés
A munkatársam nem bír ki napi 2x25 percet, hogy ne gyújtson rá az autóban. Ma direkt megfigyeltem, hogy indulás előtt 40percig nem cigizett, csak pont akkor gyújt rá, mikor beültünk az autóba. Mikor kiszáltunk 15percig ismét nem cigizett. Neki pont abban az időben kell dohányozzon amíg össze van zárva egy nemdohányzóval, mintha szándékosan mérgezni akarna! Ez így megy hetek óta, mostanáig tűrtem, de ma már szépen megkértem, hogy ne cigizzen mellettem, de erre még ő háborodott fel.

2021. nov. 17. 15:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
81%
És mivel az ő kocsija, nem te dirigálsz az autóban. Utazz holnaptól más módon, a kollégád nem a szolgád. Még ha fizeted is a benzin felét, akkor sem köteles egy undok embert szállítani.
2021. nov. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%

Rosszul ítéled meg a helyzetet. Ha ellenszolgáltatás nélkül elszállít a munkahelyedre, az bizony szivesség.

Szóval vagy eltűröd a cigijét, a tuc-tuc zenéjét, a veszélyes vezetését, az ostoba vicceit, bármit, a végén még illene azt mondani, hogy köszönöm a fuvart.

Vagy........ semmit sem viselsz el, "csak" várod a buszt, és gyalogolsz.

2021. nov. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
89%
"Az övé az autó, de ugyanott dolgozunk, nélkülem is elmenne, szóval nem tesz nekem szivességet mert nem kerül neki semmibe az, hogy éngem is elvisz." eddig a pontig még együtt is éreztem veled , de ezek után ha égnél nem hugyoználak le
2021. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
88%
A kolléga rájöhetett, miféle alakot hurcol, és ki akar utálni a füsttel a kocsijából, mert megutált.
2021. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%
Lol ha ove a kocsi akk aztcsinal amit akar. Orulj h elvisz
2021. nov. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
89%
Már hogyne tenne neked szívességet, gondolom ingyen furikázza a hátsódat. Ahogy írta feljebb valaki: Ha ellenszolgáltatás nélkül visz és hoz, akkor bizony szívességet tesz neked, amit illik megköszönni. A saját autójában pedig akkor gyújt rá, amikor akar. Mint ahogy olyan zenét hallgat, amilyet akar és még sorolhatnám. Ha nem tetszik, mész szépen busszal, probléma megoldva, de ha nekem kezdenél el dirigálni a saját kocsimban és meg akarnád szabni, hogy rágyújthatok-e vagy sem, biztosan az lenne az utolsó alkalom, hogy a kocsimba ültél. Onnantól lehet menni busszal vagy amivel akarsz.
2021. nov. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Látom mindannyian dohányoztok és egyikőtök sem törődik vele, hogy a passzív dohányzás is káros. Mérgezzétek csak magatok, de nekem nem hiányzik a tüdőrák.
2021. nov. 17. 18:56
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
én nem dohányzom , de a te kedvedért én is telefüstölném az autómat ha már te teszel nekem sziveséget hogy furikázhatom a csodás ülepedet
2021. nov. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Hat akkor menj busszal.. anyam 🤦‍♂️
2021. nov. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas vagy komolyan. Akkor fogd meg magadat aztán üljél fel szépen a buszra, isten áldjon. Ő tesz neked szívességet azzal, hogy ingyen hurcolja a segged és még te akarsz neki feltételeket szabni. A saját autója, akkor gyújt rá, amikor csak akar! Ha valahol, akkor az autóban cigizve pont nem tesz ki másokat élesben passzív dohányzásnak, de nyavalyogj nyugodtan. Miért nem veszel magadnak saját autót és mész azzal?

Amúgy azzal tisztában vagy, hogy napi szinten mennyi szennyt benyelsz azzal, hogy utcára teszed a lábacskádat? Hm? Van róla nemi sejtésed? Kipufogógáz, gyárak keményéből ömlő füst stb stb? A cigi füst egy csepp a tengerben, ennél milliószor egészségeskárosítóbb szart lélegzel be napi szinten, de ha jól gondolom senki nem tart fegyvert a fejedhez, hogy beülj a dohányzó kollegád mellé, szóval őszintén nem értem a hisztidet. Valami gátol abban, hogy buszra szállj vagy mi a problémád?

2021. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!