Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem pofátlanság autóban...

Nem pofátlanság autóban dohányozni olyan ember társaságában, aki nem cigizik?

Figyelt kérdés
A munkatársam nem bír ki napi 2x25 percet, hogy ne gyújtson rá az autóban. Ma direkt megfigyeltem, hogy indulás előtt 40percig nem cigizett, csak pont akkor gyújt rá, mikor beültünk az autóba. Mikor kiszáltunk 15percig ismét nem cigizett. Neki pont abban az időben kell dohányozzon amíg össze van zárva egy nemdohányzóval, mintha szándékosan mérgezni akarna! Ez így megy hetek óta, mostanáig tűrtem, de ma már szépen megkértem, hogy ne cigizzen mellettem, de erre még ő háborodott fel.

2021. nov. 17. 15:00
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
83%

Ha csak egy primitív troll vagy, akkor értelmetlen győzködni.

Amennyiben nem bohóckodsz, és valóban ilyen a gondolkodásod, akkor pedig fölösleges.

2021. nov. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Miért lenne az? Nehogy már a hülye kis nemdohányzó mondja meg hogy te mint felsőbbrendű dohányos ember mit csinálj! Ha zavarja, kiszáll. Nem értem miért mindig nekünk rendes normális, értelmes dohányosoknak kell a hülye nemdohányzókra tekintettel lenni. Inkább adj neki is egy cigit a kocsiba mond hogy inkább te is gyújts rá!(:
2022. jún. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!