Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy incel? Kik Ők?

Hogy néz ki egy incel? Kik Ők?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek és Urak!


Újabban "rákaptam" a gyakorira és csak azt látom, hogy incel így, incel úgy. Rékerestem persze a definícióra... Amire hivatkoznak ezek az emberek a szexmentes életükért bennem majdnem mind megvan. 33 éves vagyok, 13 éves korom óta vannak barátnőim kisebb megszakításokkal. Mit ronthatnak el ennyire?



2022. jan. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
19%
11.: Miért lennék incelkutya? Csak felajánlottam neki, hogy mutassa meg. Aztán ha bebizonyítja az állításait, én biztosan azt fogom írni, hogy na b+ valamit nagyon elcsesztem eddig, bennem van a hiba!
2022. jan. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
51%
Szóval lehet, hogy van neki egy átlagosnál kicsivel jobb kommunikációs készsége, ami ha jó kinézettel párosul, simán összeszedhet egy csajt akármikor, de ha csak átlagon aluli külsője van, akkor ezzel semmire nem megy.
2022. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 A kérdező kommentje:
ŐŐŐŐŐ... Kicsit nagyobb feszültséget gerjesztett ez a kérdésem mint hittem
2022. jan. 10. 21:23
 14/64 anonim ***** válasza:
93%
Minden inceles kérdés feszültséget gerjeszt, mert az igazság rohadtul tud ám fájni :D
2022. jan. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
77%

Egyszerű: digitális autizmus.


Mikor egy pici gyerek túl sokat ül a tévé előtt, pláne mobillal a kezében nő fel, elkezd autista vonásokat, viselkedést mutatni, annak ellenére, hogy nem autista. De ez egyelőre a totyogós meg ovis gyerekekkel kapcsolatban merült fel.


De ahogy elnézem, az incelek szinte kivétel nélkül ugyanilyenek. Nincsenek barátaik, nincs egy társaság, akikkel összejönnek. Suli után nem megy sportolni, szakkörre, beül otthon a gép elé, online beszélget, online játszik, online ismerkedik.


Úgy dobálóznak az online társkeresőkkel, mintha az lenne a való világ: tízszeres férfitöbblet, pl. A sikert is ebben mérik, hogy hány válasz jön. Lásd 8-as válaszoló, aki máris tinder tesztért kiáltott, mintha az semmissé tenné azt a tényt hogy csomó átlagos és az alatti férfinak is van párja.


Vagy Pl. volt olyan, hogy redditen inceleket kérdeztek, mitől lettek azok, többségük a filmeket mondta. Hogy azt hitték, csak elég kedvesen viselkedni, és szexet kapnak cserébe, mint a tinifilmekben.

2022. jan. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
67%

Kérdező, ez igaz sajnos.


Viszont eddigi (lassan 12 éves) "Gyakorizásaim" óta leszűrtem azt a következtetést, hogy ezen a weboldalon erény, ha le vagy pontozva, mert azzal is kivirítasz a szürke, rosszindulatú, öntelt, stb. (sokáig sorolhatnám) tömegből, mert ide érzelmi szempontból a társadalom legalja jár fel főként, tisztelet a kivételeknek. Mindezt főleg az utóbbi 5-6 évben tapasztalom, egyre fokozódó intenzitással.

2022. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
53%

16.: És szerinted a tinderre, facebook-ra vagy bárhová máshová az online térbe nem a való életbeli lányok mennek?


Egyébként meg sem érdemled a választ, az egész csak általánosítás. Na figyelj, én sok olyat ismerek, akinek van baráti köre, nem egész nap a gép előtt ül, és képzeld el, még sportol is, és még se megy neki a barátnő keresés. Ha össze is jön nekik néha, akkor a csaj nem úgy fog vele bánni, mint egy jó pasival. Van egy kövér haverom, összejött vele egy szép lány. Jó a szövege, jó arc, jó a társaságában lenni, de a csaj az első adandó alkalommal megcsalta. Na így hogy legyen az embernek jó véleménye nagy okos? Téged is ha kirabolna egy cigány, fogadjunk utána te is máshogy néznél az összes cigányra ezekután.

2022. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
43%

18, megoldás: ha annyi eszed van hogy egyetlen nő alapján egy kalap alá veszed az összes nőt, akkor hagyd a nőket, pasizz. Mindenki jól jár.

Bár valószínűleg férfiban sem találsz olyat aki le tud menni erre a végtelen szellemi mélységre és el tud fogadni, de próba szerencse.

2022. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
100%
Na, látom megy a töröltetés... 17-nek szólt az előző, aki akkor még 18-as volt.
2022. jan. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 A kérdező kommentje:
A klasszikus férfi veszekedés mellett a Nők véleménye is érdelne. Nektek ki incel?
2022. jan. 10. 22:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!