Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy incel? Kik Ők?

Hogy néz ki egy incel? Kik Ők?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek és Urak!


Újabban "rákaptam" a gyakorira és csak azt látom, hogy incel így, incel úgy. Rékerestem persze a definícióra... Amire hivatkoznak ezek az emberek a szexmentes életükért bennem majdnem mind megvan. 33 éves vagyok, 13 éves korom óta vannak barátnőim kisebb megszakításokkal. Mit ronthatnak el ennyire?



2022. jan. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy ki miért lesz incel, az teljesen változó, különböző emberek vagyunk.

Egyesek csak elég rondák, hogy minden nő elmeneküljön előle, mások nem képesek leadni az igényeket, vagy nem képesek akármilyen nőhöz vonzódni, és csakis akkor képesek érdemben foglalkozni a nővel ha már van vonzalma iránta (ez vagyok én is)

Valaki az insta csajokat kergeti, van aki nem képes nőhöz szólni, van aki fél tőlük, van aki gyűlöli őket, van aki fél attól hogy megszégyenül előttük. Szóval ennek nagyon változó az eredete, közös pontot azonban már felfedeztem:

Általában gyerekkori szociális traumák gyakoroltak negatív hatást az ilyen szerencsétlen srácokra, tinédzserkorban. Nekem az általános iskolában csúszott félre a mentális fejlődésem, és ez okozott gondot a felnőtt szocializációs képességeimben.

Nyilván ha tinédzserkoromban nem betegedem bele az ellenséges környezetbe (amiből ki kellett volna engem rángatni akkor) talán mára képes lettem volna érdemi kapcsolat kialakítására.

De ezek rögzült dolgok, ezeken változtatni felnőttkorban nem nagyon lehet.

2022. jan. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
24%

"Remélem attól sem akadsz ki ha valaki édesanyádra mond rosszat. Édesapád meg akkor a te olvasatodban egy idióta, ostoba hülye volt amiért szóba állt édesanyáddal hogy megcsináljanak téged, ugye?"

Az ilyenek miatt lesz az ember nőgyűlölő

Amúgy egyetértek vele, apám és anyám óriási patkányságot műveltek azzal hogy engem a világra küldtek, így nyomorékként

Gyűlölöm is ezért anyámat az elsők között a nök közül

2022. jan. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:
39%

51.: "Remélem attól sem akadsz ki ha valaki édesanyádra mond rosszat. Édesapád "


Csak annyira, mint bárki más. Hogy jön anyám a barátnő témába te aberrált? Tényleg ennyire hülye vagy? Ő rá nem nőként tekintek, hanem az anyámként, de akkor ezek szerint te fateroddal is karóba húzatnád magadat, ha macsó lenne, ugye? :)

2022. jan. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
72%

51.: Ezeket a nagy okosságokat miért nem kérdezik meg sosem a feministáktól?

Képzeljük csak el mekorra ajvékolás menne, ha mondjuk Puzsér megkérdezte volna antoni ritától, hogy te ugye az apádat is gyűlölöd, ugye?

2022. jan. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
27%
54, látom szellemi fogyatékos is vagy. A nőgyűlöletről volt szó, bár megértem hogy ilyen alacsony intelligenciaszinttel nehéz követni a témát.
2022. jan. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
100%
55, ezzel mondjuk egyetértek. A feministáktól is jogosan meg lehetne kérdezni. Mindennemű szélsőségnek ugyanaz a torz gondolkodás az alapja. A feministák sem jobbak mint a nőgyűlölők.
2022. jan. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:
100%
57.: Végre egyet értünk valamiben, örülök neki! Férfi vagy?
2022. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok.
2022. jan. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
0%
Femináci, egyre megy még ha férfi is lenne
2022. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
47%
Én egyébként csak ilyenkor vagyok incel, télen, amikor unatkozom
2022. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!