Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy incel? Kik Ők?

Hogy néz ki egy incel? Kik Ők?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek és Urak!


Újabban "rákaptam" a gyakorira és csak azt látom, hogy incel így, incel úgy. Rékerestem persze a definícióra... Amire hivatkoznak ezek az emberek a szexmentes életükért bennem majdnem mind megvan. 33 éves vagyok, 13 éves korom óta vannak barátnőim kisebb megszakításokkal. Mit ronthatnak el ennyire?



2022. jan. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
70%
30! Akkor gratulálok -már ha ez igaz, bár komoly kétségeim vannak, hogy ez a szokás álszerénység- vannak/vagyunk nálad szerencsétlenebbek, na boldog vagy?
2022. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Holnap lesz egy éve, hogy nem vagyok kapcsolatban. Azóta boldog vagyok, igen :)
2022. jan. 12. 20:15
 33/64 anonim ***** válasza:
18%

30.: Az a helyzet, hogy akárhány barátnőt is összeszedsz, soha nem fognak igazán szeretni. Nem fognak buszon, sikátorban, vagy akárhol örömmel rácuppanni a farkadra.

Csak olyan nőket találsz, akik beleuntak a nagybetűs Ő várásába ha ló nincs jó a szamár is alapon. Mivel be kell érnük veled, az ebből eredő frusztráltságaikat szépen levezetik majd rajtad, és ha esetleg lesz is családod, egy idő után papucs leszel, és amint ez megtörténik, el is fog válni tőled, abban biztos lehetsz! A gyerekeket viszi, a házadat is, akkor aztán majd visszatérhetünk rá. Kíváncsi leszek nyomod-e majd az önelégült dumádat, hogy a nagy semmivel mit el nem értél!

2022. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
27%
Egyébként ha megengeded, összefoglalnám pár szóban a közlendődet! Amit te elértél, az igazán semmiség, akinek meg nem megy, az egy utolsó pancset...
2022. jan. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
81%

33


Netán személyes tapasztalat ihletett eme sorok megírására? Vagy csak gondoltál egyet, hogy ha már neked nem megy, legalább a kérdezőt el bizonytalanítot hogy ő se élvezze annyira a csajozást?


Melyik? 😌

2022. jan. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:
Köszi! Sose élveztem, mivel nem csináltam olyat :D
2022. jan. 12. 21:20
 37/64 anonim ***** válasza:
81%

Tipikus incel szánalom.

A való életről semmit nem tud, a nőkről úgyszintén, csak abból táplálkozik amit filmekben lát. Ha neki nem megy, akkor szerinte párkapcsolatot kialakítani nem egy teljesen mindennapi, normális dolog, hanem egy lehetetlen, megugorhatatlan dolog, amit földi halandó nem tud teljesíteni, kivéve ha extra jól néz ki vagy gazdag. A saját kis lelkét nyugtatgatva lehúz másokat, hogy biztos a másiknak csak szerencséje volt, de egyébként meg dögöljön meg a szomszéd tehene is.

Lassan oda jut a beteg agyával hogy az a nem normális aki kapcsolatot alakít ki a másik nemmel, meg aki merészel felszabadult és boldog lenni annak ellenére hogy nem egy modellalkat.

De legalább tökéletesen példázta az ostoba hozzászólásával hogy mi az az incel. Ez az elmebeteg gondolkodásmód különbözteti meg őket a normális emberektől.

Kérdező, szerintem már érted :D

2022. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Már jobban is mint kellene, köszönöm :D
2022. jan. 12. 21:24
 39/64 anonim ***** válasza:
65%
Na, kérdező, úgy látszik akkor mégis csak segítettem. Szívesen!
2022. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. jan. 12. 21:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!