Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy incel? Kik Ők?

Hogy néz ki egy incel? Kik Ők?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek és Urak!


Újabban "rákaptam" a gyakorira és csak azt látom, hogy incel így, incel úgy. Rékerestem persze a definícióra... Amire hivatkoznak ezek az emberek a szexmentes életükért bennem majdnem mind megvan. 33 éves vagyok, 13 éves korom óta vannak barátnőim kisebb megszakításokkal. Mit ronthatnak el ennyire?



2022. jan. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy a 33# írta: Majd ha a nő vitte a házadat meg mindenedet, akkor visszatérhetünk erre a dologra, hogy neked mennyire csodás életed van, és ezt hogy nem tudják egyesek elérni.

Majd akkor is hadd röhögjünk rajtad egy jót kérlek!

2022. jan. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
68%

41


Megint megkérdezem, netán tapasztalatból írjátok eme sorokat? :D

Vagy miért kéne komolyan venni, amit írtok?

2022. jan. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
47%

Már megbocsáss 42#, de a ti soraitokat miért kéne nekünk komolyan vennünk?

A "mindenkinek van csaja" baromságok mégis mivel különbek mint akármelyik incel agymenés?

2022. jan. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 A kérdező kommentje:
Kedves 41es. Ki a lóf*sz mondta, hogy nekem csodás életem van? Eddig teljesen normális kérdéseket tettem fel szerintem, nem is értem miért jönnek ezek a basztatások. Ti valami hatalmas tévedésben éltek.
2022. jan. 12. 22:34
 45/64 anonim ***** válasza:
40%
Nem baj kérdező, az a lényeg hogy te nem élsz tévedésben, és mindenkinek a világon van nője, mert te így látod
2022. jan. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
68%

43


Ha arra se veszed a fáradságot, hogy odaírt, ezeket személyesen tapasztaltam, mit kéne gondolni? Aki leírja a tapasztalatait, kiröhögitek és megpróbáljátok semmisnek beállítani.


Egyre jobban kezdem azt hinni, hogy a magadfajtáknak nincsenek barátai, nincs egy társaság, akikkel összejönne. Suli vagy munka után nem megy sehova, beül otthon a gép elé, és ennyi a szociális élete, hogy ilyen fórumokon tevékenykedik.


Ha ez nem lenne igaz, bombáznátok minket a bazi nagy élményeitekkel, vagy legalább a környezetetek párkapcsolati státuszáról tudnátok nyilatkozni, de gyakran tapasztalom, képtelenek vagytok rá.


Vagy tévedek?

2022. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 A kérdező kommentje:
Egy szóval se írtam, hogy midenkinek van nője, nekem sincs. Egy darab kérdésem volt, hogy kik az incelek? Nem személyeskedtem, nem bántottam senkit. Csak folyamatosan ezt a kifejezetést láttam itt...
2022. jan. 12. 22:51
 48/64 anonim ***** válasza:
31%

46.: Figyelj nagyokos! Emeld fel szépen a kis valagadat, és menj ki a való életbe, ha már való életről dumálsz! Menj oda 10 hajléktalanhoz, viszel nekik egy kis élelmet, és megkéred őket, hogy meséljenek az életükről.

Legalább teszel valami jót az életedben, és összeszámolhatod a "nő vitte a házat és a gyerekeket" sztorikat.


Attól, hogy a médiában ez nem létezik!!!, attól még a való életben igen. Ellenben "gonosz fehér férfi bántalmazott nőkkel" rogyásig tele van minden.

2022. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
69%

Na erről beszéltem hogy nőgyűlölő az összes :D

Nem értem, miért nem pasiznak akkor. Mondjuk összejöhetnének az ilyenek egymással, úgyis zsákutca a létük, legalább egymást elszórakoztathatnák és így nem is kéne a normálisakkal keveredniük semmilyen szinten. Mindenki jól járna.

2022. jan. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
27%

49.: A Wall Street-en például a férfiaknak van annyi eszük, hogy nővel szóba nem állnak! Ott ez már egy íratlan szabály. Ők is nőgyűlölő lúzerek, ugye? Csak keress rá google-n a témára. Látni fogod, hogy mennyire támadják őket. Persze aki nem nyalja feltétel nélkül a nők talpát, az csak incel lehet :D


A cikkekből kihagynak egy infót, én viszont megsúgom neked: azért ignorálják a nőket, mert csak a bajuk lett belőle. Rengeteg kamu pert a nyakukba varrtak, ugye elég azt állítani a rendőrségen, hogy jajjj, megerőszakoltak, és már viszik is a szerencsétlent.

A csúnya gonosz férfiak befogadták a nőket, akik hálából szexuális zaklatás és hasonló pereket akasztottak a nyakukba. Persze tökös csávókkal kezdtek, szóval visszanyalt a fagyi :) Remélem egyszer itthon is megjön a férfiak esze...

2022. jan. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!