Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki egy incel? Kik Ők?

Hogy néz ki egy incel? Kik Ők?

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek és Urak!


Újabban "rákaptam" a gyakorira és csak azt látom, hogy incel így, incel úgy. Rékerestem persze a definícióra... Amire hivatkoznak ezek az emberek a szexmentes életükért bennem majdnem mind megvan. 33 éves vagyok, 13 éves korom óta vannak barátnőim kisebb megszakításokkal. Mit ronthatnak el ennyire?



2022. jan. 10. 20:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 anonim ***** válasza:

Én pedig csak mikor gyakorizom

Mihelyst felnézek a telefonomból, közönséges normie-vá vedlek vissza

2022. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/64 anonim ***** válasza:
61! Én is mert sajnos olyan tabu incelnek lenni, hogy hazudok róla.
2022. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:

62#

Én nem hazudok, kutyát nem érdekli

Ha szóba kerül, akkor sem kell hazudnom, mert inkább vagyok MGTOW mint incel

2022. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 anonim ***** válasza:
47%
Kérdező, te így jól érzed magad? Hogy 33 éves létedre voltak barátnőid, de egy mellett sem tudtál megállapodni? Vagy ez így megnyugtató, hogy egy fokkal jobb vagy az inceleknél? Ezzel nem személyeskedni akarok, nem is muszáj rá válaszolni, csak nekem ez egy ilyen önigazolásnak tűnik, hogy az érdekel, mások mit rontottak el (akik elvileg nálad rosszabb helyzetben vannak), és addig sem kell szembenézned az alkoholizmusoddal, meg hogy nem nagyon tart semerre az életed. Nem ítélkezésből írom, csak nekem ez jön le.
2022. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!