Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azoknak a pároknak, akiknek...

Azoknak a pároknak, akiknek nincs gyermekük( valami oknál kifolyólag), milyen örömük van az életben? Milyen tevékenységel kárpótolják ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 19:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/114 A kérdező kommentje:
15-ös.Nem csak rájuk gondoltam, hanem azokra is akik nem akarnak.Sajna nekem sincs, így hozta a sors.Pedig milyen jó az,amikor az ember büszke a gyermekére.Ezt pénzel nem lehet megvenni.
2022. márc. 3. 20:13
 22/114 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk nincs gyerekünk. Így kettesként éldegélünk a férjemmel. Évi 2 alkalommal megyünk belföldi nyaralásra, és télen mindig külföldi nyaralásra. Voltaképpen bejártuk a fél világot. Imádunk utazni, van ahová többször visszatérünk. (Thaiföld, Kína, Japán, Nepál)

Otthon élvezzük a nyugalmat, akkor fekszünk, és kelünk (ha nem kell dolgozni menni) amikor akarunk. Rendszeresen járunk színházba, úszodába, partikra.

Bár lehet neked meglepő lesz, de mi szeretünk így élni.

43/N

2022. márc. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/114 anonim ***** válasza:
17%
Azt a szakrabéderes szüzmándokát! Ez-miez? Valami Kognitív Disszonancia Klubest? Akinek önhibáján kivül nem adatik meg családot alapitani annak ott a sok Like! Jól dokumentálhatja a pótcselekvéseket. Utazás, kemény munka gym-be, horgolószakkör - csinálni kell egy csomó mindent, hogy el lehessen égetni az időt. Mivel barátok nincsenek, hiszen bizonyos kor után már a legtöbben családosak. Lehet mindenfélét húzogatni otthon, például Tinder-t. A steril falak között, ahol nem mozdulnak el a tárgyak soha. Bárhol szekszelhetnek, ha lenne kivel. Háziállatokkal ügye nem lehet, illetve nem jár érte like. Ha meg valami maradék, hasonszőrűvel összehozza a rosszsors, hát egészségére. Viszont a gyerekesek is ugyanezt csinálják, ha kedvük van. Utaznak, ez manapság valami fétis. Lefekszenek egymással. Jó esetben csak egymással. Bár a tanitónénik ügye, meg a gyermektelen vénkisasszonyok a munkahelyen, hát, na szóval csak egymással! Aztán, akinek gyereke van, annak jó esetben ez élete végéig tart. A többiek meg lehetnek állatvédők vagy dühönghetnek itt a gyk-n. Tücsköt-bogarat összehazudozva. Mondjuk nagy előny, hogy ők kihalnak, mint a dinók.
2022. márc. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/114 anonim ***** válasza:
96%

Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy neked van repülőd, és hogy élnek azok, akinek nincs?

Tudod, amíg az ember nem tapasztal meg valamit, addig nem érzi annak hiányát sem.

Szóval akinek nincs gyermeke, annak más tölti ki az életét és nincs hiányérzete.

Mi a gond ezzel?

Gyermekesként kérdezem, mert komolyan nem értem, mi értelme az ilyen gagyi provokációnak...

2022. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/114 anonim ***** válasza:
75%

21# honnan tudod, hogy milyen érzés büszkének lenni a gyerekre? Csak képzelsz valamit róla. Akkor tudod meg, ha megérzed. Lehet, hogy teljesen közönyös érzés lesz, meg lehet az is, hogy jó. Akkor mondhatod, hogy milyen jól döntöttem a gyerekvállalással. De, ha mégis azzal szembesülsz, hogy nem jön az eufória, akkor mit mondasz? Hogy nem kellett volna? Vagy, hogy ezért azért nem érte meg.


Ez így még gázabb kérdés, hogy nincs gyereked, hiszen nem egy gyerekvállalással boldog ember írta ki, hanem egy képzelgő provokál.

2022. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/114 anonim ***** válasza:
57%
15 -ös vagyok. Nem sajnálom azt aki megbánta. Ott a gyereket sajnálom. Belőle lesz olyan felnőtt mint itt a sok gyerek utáló.
2022. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/114 anonim ***** válasza:
83%

Nem vagyok gyerek ellenes ès fantasztikus családom van. De most én nagyon nem vagyok egy gyerekre. Vannak ismerősök,testvér gyerekkel és testközelből látom a küzdést a lemondást ami egy gyerekkel jár.

2 valaki körül forog az életük akik még csak nem is hálásak érte.

2022. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/114 anonim ***** válasza:
68%
Vicces vagy. De jól leírtad, milyen szemetet fújt ide a szél. Aki boldog az életében, az harmóniát és békét is talál, magával és másokkal szemben is. Valamint elfogadást, ez a legnagyszerűbb tulajdonság mindközül. Ezek itt mégiscsak fújtatnak, meg köpködnek. Biztos keresztények.
2022. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/114 anonim ***** válasza:
70%
Jaja, gyerekes ismerőseim 90%-a válás szélén van és másból sem áll az életük, csak a gyerekekből, köszi, de nekem ez nem hiányzik. Az meg, hogy azért legyen gyereked, hogy legyen programod meg legyen, aki átpakolja a lakásban a dolgokat és majd öregen kitörli a segged, esetleg tovább viszi a génjeid, na az merő önzőség. Pá
2022. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/114 A kérdező kommentje:
22-es.Igazad van.Szerintem az ember életében eljön az a pont,amikor mindent egybe vet.Megvolt mindenem,utaztam,szórakoztam.De,az a bizonyos pont( hogy nincs saját gyermekem),bizony az fájó pont marad az embernek.Akkor már akarna,a hajó viszont már elúszott.
2022. márc. 3. 20:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!