Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azoknak a pároknak, akiknek...

Azoknak a pároknak, akiknek nincs gyermekük( valami oknál kifolyólag), milyen örömük van az életben? Milyen tevékenységel kárpótolják ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 19:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/114 anonim ***** válasza:
86%
28 vagyok. 23-asra gondoltam :)
2022. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/114 anonim ***** válasza:
82%
23# ez nagyon összeszedett aljasságcunami volt. Akinek önhibáján kívül nem lehet gyereke... Akinek önhibájából nem lehet gyereke arról is írjál már egy ilyen egypercest. De, az igazi korona az életművednek, ha azokról is írsz, akik nem akarnak gyereket. Kíváncsian várom, lélekmelegítő soraidat.
2022. márc. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/114 anonim ***** válasza:
91%

Loki válaszán hangosan felnevettem. Rég olvastam ekkora ostobaságot, pedig aztán itt a gyk-n minden nap látni gyöngyszemeket.

"csinálni kell egy csomó mindent, hogy el lehessen égetni az időt."

Mintha pl az utazgatás, a világlátás csak valami rettenetes pótcselekvés lenne, amire az szorul akinek nincs gyereke :D A gyerek előtt sokkal többet utazgattam, MERT IMÁDOK UTAZNI. Most kevesebbre van lehetőségem, mert nem lehet csak úgy spontán gondolni egyet és kimenni külföldre. Akkor lehet utazni ha iskolaszünet van, és akkor is tervezgetni kell előre. Plusz azért az ember pénztárcája is megérzi ha eggyel többen vannak a családban, érezhetően kevesebb jut utazgatásra.

2022. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/114 anonim ***** válasza:
20%

A mindent azonnal mai felfogásba nehezen fér bele, hogy van egy kis sipákoló genyó, aztán elrepül pár boldog év és egyszer csak Bach 1. csello suite-jét játssza.

A gyermekteleneknek nincs meg az eszköztáruk, az élettapasztalatuk ahhoz, hogy ezt a valljuk be komoly társadalmi kérdést megitéljék. Ezt a kérdést feltehetted volna a mezőn is a méheknek.

2022. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/114 anonim ***** válasza:
84%

"De amit itt ti levágtok hiszti néven, hogy akinek gyereke van az egy nagy nulla, semmi nem lesz belőle az életben, örök élete szenvedés lesz, meg ti sajnáljátok őket (??) stb az valami katasztrofális."


Egyetértek. Én magam anyukaként azt tudnám írni ehhez a kérdéshez, hogy szerintem aki nem vágyik gyerekre, annak nyilván másban telik öröme, és teljesen rendben van, hogy valaki gyerek nélkül is teljesen érzi az életét, de nem tudom, mire kell ez a nyivákolás a gyerekekkel kapcsolatban, mintha az, aki vágyik rá, biztos így élnék meg a dolgokat.


A másik oldalnak azt nem fogja fel, hogy aki szereti a gyerekeit, az nem így éli meg ezeket a dolgokat, mint amiket ide irkálnak.

2022. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/114 anonim ***** válasza:
68%

34, micsoda irigység süt a hozzászólásaidból :)

Előbb kellett volna gondolkodni.

2022. márc. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/114 anonim ***** válasza:
90%

Kirándulunk, kertet gondozunk, együtt főzögetünk.

Hét végén akkor kelünk amikor akarunk, este nyugalomban összebújva filmezünk, a lakás bármely pontján nagyokat szeretkezünk.

"Énidőben" Ő varr, hímez, én autót szerelek, vagy fotózom (bár ez utóbbi Őt is érdekli).

Random ötlet szerint "belesz*runk mindenbe", és autós kirándulás címén felkeressük a bejáratott vidéki vendéglőink valamelyikét, és jót ebédelünk. Ha borozunk is, akkor ott veszünk ki egy szobát.

Satöbbi.

Csak a "szőrös gyerekeinkre", azaz a cicákra vagyunk gonddal. Ha több napra elutazunk, van bevezetett cicaszitter. :)

És boldogak vagyunk.

2022. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/114 anonim ***** válasza:
76%
35, ja, az nem baj hogy a gyerekesek lesajnálják azokat akiknek gyerek nélkül is kerek az élete? A gyerektelenek csak tűrjék a sok fideszes agymosott idióta beszólogatását akik személyes sértésnek veszik ha valaki nem vágyik gyerekre, és akik szerint a gyerektelen nem is ember. De visszaszólni nem szabad, mert nekik véleményük sem lehet, ugye? Ha valaki nem akar gyereket akkor az kussoljon, de akinek van az nyugodtan pocskondiázhatja úton-útfélen a gyerekteleneket. Ha nem tetszik hogy mások beszólogatnak, akkor nem kell beszólogatni másoknak. Ugyanis a világ egy tükör.
2022. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/114 anonim ***** válasza:
32%
Azért nem vállaltok gyereket mert a környezetetekbe mit láttok? Na ez még szánalom. Azonosítjátok magatokat velük, másból indultok ki...gratulálok.
2022. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/114 anonim ***** válasza:
80%
Gyereknélkűl könnyebb az élet,minden területe
2022. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!