Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azoknak a pároknak, akiknek...

Azoknak a pároknak, akiknek nincs gyermekük( valami oknál kifolyólag), milyen örömük van az életben? Milyen tevékenységel kárpótolják ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 19:13
 71/114 Prokopf ***** válasza:
60%

#69

Egész jó írói vénával rendelkezel. Gratula.

Szerintem engedjük el a témát. Tudod, ha valaki nem tudja, hogy mit veszített el, annak az nem is fáj.

Mindannyian megöregszünk. De hogy ironikus legyek, nem mindegy,hogy milyen gyorsan.

2022. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/114 anonim ***** válasza:
19%
záróra redneck-ek, már így is minusz 100-áll a hasznossági százalékom
2022. márc. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/114 anonim ***** válasza:
100%

"Mindannyian megöregszünk. De hogy ironikus legyek, nem mindegy,hogy milyen gyorsan."


Mire gondolsz?

2022. márc. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/114 Prokopf ***** válasza:
19%
Ebben a vitában, a logikai előny egyértelműen a gyerekeseké. Ők ugyanis már voltak gyermektelenek, így erről már van közvetlen tapasztalatuk, amíg a gyermekteleneknek a gyermekesekről csak közvetett tapasztalatuk van, így a vita páratlan.
2022. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/114 anonim ***** válasza:
92%
De a gyerekes akart gyereket. Gyerekmentes soha nem volt, gyerektelen igen.
2022. márc. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/114 Prokopf ***** válasza:
28%

#73

Bocsi, de megint hackelnek.

Egy gyermek baromira fárasztó, de fiatalon tartja az embert (legalábbis engem).

Amúgy meg a posztkovidra.

2022. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/114 anonim ***** válasza:
87%

Még mindig nem értem. Akinek gyereke van vagy nincs, az lassabban/gyorsabban öregszik?


Ezt amúgy soha nem értettem, hogy mit értenek az emberek ezalatt, hogy fiatalon tart akármi. Fizikailag? Mentálisan? Pop kultúrálisan?

2022. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/114 anonim ***** válasza:
86%

Gyerek mellett jóval kevesebb az alvás és a sport (ha egyáltalán van). A pénz is.

Szóval melyik esetben is öregszik gyorsabban az ember?

2022. márc. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/114 anonim ***** válasza:
71%

69# Tesó, ez mennyire beteg :DDD Ekkora deformált lelket mint a tiéd :-o De jól nyomod!:DDD

Neked amúgy van gyereked vagy nincs? Mert ez nem jött át. Olyan, mintha neked nem jött volna össze a gyerek, család, hivatás és olyan fokú öngyűlölettel írsz magadról ami figyelemreméltó. Az intró tetszett a legjobban, ahol a 40 éves nem dolgozik annyit, jöhetnek a nyugdíjas évek. Egy 40 éves még csak 15! éve dolgozik és 25 éve van még a nyugdíjig. Embeeer:))) Nem dolgozik annyit már, hány éves vagy te? Tuti jóval 70 fölött. Leszázalékoltak, a te idődben még divat volt a leszázalékoltatás? A legdurvább boomer akit olvastam mostanában, mindig röhögök amikor valakinek ezt a képébe nyomják, hát most nem nevettem. Szerintem nyiss a világ felé, vagy valamit kezdjél magaddal mert valahol rémisztő volt olvasás közben érezni, hogy ezt is egy ember írta. Sok egy kicsit a Fókusz meg a Tények plusz esténként, mert csak onnan szedhetted ezt a rúdtáncos gymet, ilyen a való életben nincs. Ahogy az életed ürességéről írsz, annyi keserűség van benne baszki! Ezt egy ember se érdemli, hogy így éljen! Sokmindenen is lehet változtatni! Akit nagy veszteség ér, onnan is fel lehet állni és az életben töltött napokat színesen, jól megélni. Használd arra az internetet, hogy hátha megtetszik valami amibe beleveted magad a való életben. Túl sok Czibók Lacit hallgattál. Én is csíptem jópár videóját, de ha csak ezek vannak, akkor teljesen eltorzulsz belülről, torz világnézeted miatt elfordulnak tőled az emberek. Akkor pedig tényleg csak annyi örömöd marad, hogy néha-néha keserűségtől és utálattól csepegő egypercesekben felvilágosíts anonim fórumokon random embereket.

2022. márc. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/114 anonim ***** válasza:
88%
Mindent, ami pl számomra jó az életben, utazás, kötetlen élet. Bármikor úgy dönthet az ember, hogy máshova költözik, máshogy éli tovább az életét, nem kell a gyerek iskoláját stb figyelembe venni. Számomra az nem élet, ahogy gyerek mellett élni lehet, de tiszteletben tartom, hogy másnak meg az jelenti a boldogságot. Csak az a fontos, hogy ne okoskodjunk bele egymás életébe.
2022. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!