Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azoknak a pároknak, akiknek...

Azoknak a pároknak, akiknek nincs gyermekük( valami oknál kifolyólag), milyen örömük van az életben? Milyen tevékenységel kárpótolják ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés
2022. márc. 3. 19:13
 81/114 anonim ***** válasza:
12%

Azt hittem már végeztünk és nyugi lesz. :o)

"..a gyermekteleneknek a gyermekesekről csak közvetett tapasztalatuk van, így a vita parttalan*.."

Leírtunk mindent, logika nélkül a továbbiak csak felesleges ujjgyakorlatok. Trolletetés és, hát ilyen vádakat ki venne magára?


78

A hasonló gondolkodásúak meg nem született gyermekei járnak a legjobban. Saját kényelemben, pénzben mérni egy gyereket? Boldogok a sokat alvók? A csuda vigye el! A szüleitek miért vállaltak gyereket? Szerintem kérjétek számon rajtuk! Legyetek goombák.


79

Szerintem, ha az ütemes légzést fenn tudod tartani, az már egy nagy lépés. Lélegezzünk együtt! 1 és 2, 3, 7..

A Tini párkapcsolatok az egy másik topik.

Fincsi kis troll lennél másik threadben, kedvemre való, de vannak előtted: rúdtáncosok, autónepperek, vállalkozók, életvitel szinten naplopók, butikosokból több is van, idősebbek, frusztráltak. És ez most egy felnőtt téma. Komoly társadalmi kérdés.

Sokszorosan összetett gondolatokkal birkózol sikertelenül.

Szóval, aki már a legelején elcsúszik az egyes/többes szám összefüggésrendszeren az hátrasorolódik, mert sok meló onnan kivakarni, már, ha van ilyen szándék.

De figyelj majd oda nyelvtanon, ne a telót nyomkodd.

2022. márc. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/114 anonim ***** válasza:
96%

"A szüleitek miért vállaltak gyereket?"


Mert akartak. Én meg nem vállalok, mert nem akarok. Elég egyszerű.

2022. márc. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/114 anonim ***** válasza:
83%

81# Mi van, betalált a 70+-os leszázalékolt boomer? :DDD Vagy a nagyon beteg lélek leirata beleszúrt ott gyomortájékon? Lett egy kis hányinger is? Akkor ezzel feladatod lehet...

Amit szeretnék pozitívként kiemelni az a romantika, ahogyan Prokopf barátoddal leszerelmezitek egymást. El is pirultam már az elsőnél is, de ezek az örömsóhajok amik itt a végén felszakadtak belőled ezt már kezdem irigyelni. Ha ezt elolvassa ő is 10 ujjal karmolja majd a lepedőt az tuti.

Dehát tavasz van, szerelem van, love is love.

2022. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/114 anonim ***** válasza:
14%

80

először a szürke egér jutott eszembe, hogy mennyi ilyen van mostanság, aki így gondolkodik és ki fogunk halni. De aztán letöröltem a könnyeimet gyorsan, mielőtt elveszne a hozzászólás a fejemben a sok hasonlóan együgyű között.

Párhuzamba állítanám az önkielégítéssel ezt a véleményt és szembeállítanám azzal, amikor két felnőtt nemi életet él. Vannak különbségek.


82

Aha, mondták már esetleg neked, hogy rég láttak, pedig minden nap találkoztatok előzőleg?


valakit kihagytam, kit is, kit is :oD

2022. márc. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/114 anonim ***** válasza:
35%

"Aha, mondták már esetleg neked, hogy rég láttak, pedig minden nap találkoztatok előzőleg?"


Ezt nem értem. Nem, nem idióták.

2022. márc. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/114 anonim ***** válasza:
31%

84# "valakit kihagytam, kit is, kit is :oD"


Azt, akinek a helyesírási hibáit elemezted. Mikor szokott ilyet csinálni valaki? Na mikor, na mikor :oD

Mennyire kell a gyászos nulla színvonal alatt lennie aki ilyet csinál? Na mennyire, na mennyire :oD

2022. márc. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/114 anonim ***** válasza:
39%

Mi az örömöm? Egy karibi szigeten döglök,és nem a suliból hazérkező gyereket kell várnom.

Pontosabban ő várna engem,hogy tanuljak vele a hétfői dogára...

2022. márc. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/114 anonim ***** válasza:
89%

Elsőre Lokit egy f@szkalapnak tituláltam volna Prokopfal együtt. De aztán olvastam tovább. És láttam Prokopf szellemi fölényét.

Loki hát nem is tudom... bár gyermektelen vagyok, de az sivárság amit a 69.kommentben megír az rémisztő. Nem derülki,hogy neki vannak e gyeremekei vagy sem ,de aki így él azt sajnálni tudom. Bár arra tippelek hogy van neki gyereke csak épp utálják egymást.


Nekem amúgy elégjó gyerekkorom volt...gyerek fejjel. Most vissza tekintve nagyon nem kelleg vonlna meg csinálni engem és a tesóm. Gyakorlatilag anyámnak és apámnak csak a seggükön a lyuk volt sajátjuk. Igen mi is együtt egy lakásban 4 generáció. De nálunk ez kitolodott, az ismerősi körben ez egy "rövid" 3-7éves periodus amiénk 14évig tartott. Első körben a dédik haltakki. Aztán mi kiváltunk a nagyiból.

Perpillanat ugyanezt tudnám nyujtani a gyerekemnek ami szerintem nem jó. Annak ellenére,hogy én élveztem.

Önző vagyok ugyanmár. Kivel szemben.

Törekszem valamire, valami jóbbra.

Van aki szerint karrirista mert a semmire nem szülök gyerekeket (mint borsodban c.telepen)


A 2.csoport akinek nem lehet gyereke. Na őket ekézni netto g_ciség. Aki ilyet csinál azt lekelett volna húzni a wc-n amikor világra sz@rta az anyja.

2022. márc. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/114 anonim ***** válasza:
82%
Nincs az az elmeroggyant nő aki Lokinak gyereket szülne 😃 A tipikus, semmivel nem összetéveszthető incelfrusztráció süt az ostoba soraiból. Akart, de ahhoz szexelni is kéne, szóval most a gyk-n utálkozik azok felé akiknek lehetne mert lenne kivel, de saját döntésükből nem lesz. Bssza a csőrét hogy más csak úgy eldobja a lehetőséget ami neki soha nem adatik meg.
2022. márc. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/114 anonim ***** válasza:
64%

Ha annyira boldog lenne az elbaszott tenyészkanca fajtátok, akkor nem más méhét vizslatnátok, hogy miért nem volt még benne semmi. 😘


Ezt kár ragozni. Akinek van autója és tényleg imádja a vezetést, az érdekes módon nem telepszik rám, hogy én miért nem veszek autót. Akinek van cicája és imádja, nem szokott minősítgetni, hogy nekem miért nincs és miért nem akarok. A jó bornak nem kell cégér, ti csak be akarjátok húzni az embereket abba az elbaszott spirálba, amit már megbántatok, hogy ne egyedül legyetek a rossz döntéseitekkel.

2022. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!