Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha a dupla idős nőt...

Ciki ha a dupla idős nőt hordom motorozni?

Figyelt kérdés

Van egy anyám korú nő ismerősöm, akit egyszer felültettem a motorra. Haver szerűségnek az anyja. Kiakarta próbálni a motorozást, ezért elvittem egy körre, majd annyira megtetszett neki hogy utána még sokszor elvittem. Manapság meg már ott tartok, hogy már én hívom őt hogy van e kedve jönni motorozni. Ha egyedül megyek valamerre motorozni akkor elhívom, el is szokott jönni. Szerintetek ciki, hogy őt hívom el? Vagy szerintetek teljesen rendbe van. Igazából én még szexelnék is vele, bejön a nő, ezért viszem el. De nem gondolhat furcsaságokat, hogy ő vele akarok elmenni motorozgatni egész napokra is, miközbe fiatal lányt is vihetnék?

Múltkor is elhívtam motorozni, elmentem hozzá, összefutottam pont egy közös ismerőssel nála, aztán mondta neki hogy megyünk motorozni stb. Kicsit nekem meg olyan szégyen érzetem volt, hogy a tőlem dupla idős nőt hordom magammal a motoron, mintha anyám lenne. Szerintetek elhívjam eztán is motorozgatni, vagy gáz?

Én igazából szívesen elviszem, szex kapcsolatra össze is jönnék vele. De amúgy meg olyan fura az egész szitu.


2022. márc. 24. 10:06
1 2 3 4 5 6
 1/56 A kérdező kommentje:
A közös ismerősnek a helyszínen úgy tűnhetett mintha nyomulnék a nőre akit viszek motorozni. Aztán így nekem meg kicsit égett a pofám.
2022. márc. 24. 10:08
 2/56 anonim ***** válasza:
82%

Az hogy elviszed motorozni semmit sem jelent.


Úgy vettem le a szövegből, hogy volt már elvitted több napra motorozni tehát közösen megszálltatok valahol, ami már nekem furcsa lenne és érezném, hogy itt valamilyikőtök vagy mindketten akar valamit a másiktól.


Ezt a részét nem híresztelném.


Viszont a motorozással nincs semmi baj.

2022. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
100%
Dehát nyomulsz nem? Nem csak úgy tűnt. Ha ennyire zavar ne csináld. Vagy utalj rá hogy mi lenne ha lenne köztetek valami, hátha belemegy. Lehet higy ő is gondol rá, lehet hogy ő is akár kalandot. Ha visszautasít akkor ez van. Nem veszítesz semmit.
2022. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha bejön neked és szerintem amúgy kicsit te is neki és jól el is vagytok akkor miért számít más véleménye? Így picit olyan, mintha szégyellnéd őt mások előtt.
2022. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
100%

A te dolgod.

Kicsit nem értem a dolgot. Érdekel, hogy ciki-e a motorozás, de közben szexelnél vele, ami azért sokkal komolyabb dolog :D

Motorozásban nincs semmi. De hát te is leírtad, hogy nem véletlenül viszed motorozni :)

De tényleg senkinek semmi köze hozzá. Persze, ha mindketten egyedülállóak vagytok.

2022. márc. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 A kérdező kommentje:

Valójában nyomulnék, de nem akarom feltűnően. Nem akarom hogy más lássa.

A haver szerűségem előtt is kicsit furán érzem, hogy ő nincs otthon, én meg megyek az anyjával motorozni. Hogyan utalhatnék rá, hogy lehetne kicsit több? Nem érzem egyszerűnek, a dupla idős nőnél való bepróbálkozást. Azt sem akarnám, hogy rosszul süljön el. Ezért csak finoman adagolnék be neki valamit, ami nem kimondottan felhívás, hanem ha akarja akkor úgy érti. Ha nem akarja akkor meg nem úgy érti.


2-es válaszoló, igen volt, hogy elmentünk két napos körre, és megszálltunk. Együtt aludtunk egy éjszakát, de egyáltalán nem történt semmi. Nem volt kevés ruhában flangálás, meg összebújás éjszaka. Semmi nem volt szó szerint. Elfordulva aludtunk. Majd reggel felébredve meg beszélgettünk úgy mintha ez teljesen természetes lenne, és régóta így működne minden.

2022. márc. 24. 10:21
 7/56 anonim ***** válasza:
97%
Azért ég a kérdező feje ha mások azt gondolják hogy köze van a nőhöz. Pedig pont ezt akarja. Csak ne kelljen vele nyilvánosan mutatkozni.
2022. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:
Mindketten egyedülállóak vagyunk. Attól tartok kicsit még hogy esetleg olyan lelsajnálóan néz majd, hogy én béna vagyok aztán nem tudok elvinni mást motorozni, ezért mindig őt hívom. De eg lehet csak az én fejembe van így. Mert ő meg nagyon szeret jönni velem, már több ezer km t mentünk. Már fullos motoros felszerelése is van. Rajtam kívűl más nem viszi.
2022. márc. 24. 10:23
 9/56 anonim ***** válasza:
92%
Tipp: vidd el este motorozni... :)
2022. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:

Nincs bajom a nyilvánosan mutatkozással. Borzalmasan sokat mutatkoztunk együtt nyilvánosan. Megállunk étterembe kajálni, megállunk fagyizni stb. Ketten vagyunk. Egyáltalán nem zavar. Sőt én élvezem is a dolgot. Idegenek véleménye egyáltalán nem érdekel. Nézhetik anyámnak is meg nézhetik a nőmnek is. Jól néz ki. Nem egy telibefosott búvárruha.

Csak az ismerősök többet gondolhatnak bele a dologba, meg anyámék is felhozták már a témát, hogy nem őt kéne vinnem. De én meg szívesen viszem őt, szívesen mutatkozok vele. Csak az ismerősök úgy érzem be látnak a falak mögé. És ők úgy gondolják hogy én nyomulok. És ez szerintetek ciki e. Vagy le kell szarni. És hívjam el inkább többször is bátrabban is motorozni?

2022. márc. 24. 10:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!