Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha a dupla idős nőt...

Ciki ha a dupla idős nőt hordom motorozni?

Figyelt kérdés

Van egy anyám korú nő ismerősöm, akit egyszer felültettem a motorra. Haver szerűségnek az anyja. Kiakarta próbálni a motorozást, ezért elvittem egy körre, majd annyira megtetszett neki hogy utána még sokszor elvittem. Manapság meg már ott tartok, hogy már én hívom őt hogy van e kedve jönni motorozni. Ha egyedül megyek valamerre motorozni akkor elhívom, el is szokott jönni. Szerintetek ciki, hogy őt hívom el? Vagy szerintetek teljesen rendbe van. Igazából én még szexelnék is vele, bejön a nő, ezért viszem el. De nem gondolhat furcsaságokat, hogy ő vele akarok elmenni motorozgatni egész napokra is, miközbe fiatal lányt is vihetnék?

Múltkor is elhívtam motorozni, elmentem hozzá, összefutottam pont egy közös ismerőssel nála, aztán mondta neki hogy megyünk motorozni stb. Kicsit nekem meg olyan szégyen érzetem volt, hogy a tőlem dupla idős nőt hordom magammal a motoron, mintha anyám lenne. Szerintetek elhívjam eztán is motorozgatni, vagy gáz?

Én igazából szívesen elviszem, szex kapcsolatra össze is jönnék vele. De amúgy meg olyan fura az egész szitu.


2022. márc. 24. 10:06
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
86%

Nem ciki. Az sem lenne ciki ha párkapcsolatban lennél vele, 2022 van.

Ne mások elvárásai szerint éld az életed, mert akkor soha nem leszel boldog ember.

2022. márc. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
85%
Pedig csak az van hogy utalsz rá. Lejet hogy ő se akarja magát égetni hogy fel hozza. De azért kétszer annyi időt megélt mint te. Sejthet valamit.
2022. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
92%
Nem gondolnám, hogy azt hiszi, hogy béna vagy és mást nem tudsz elvinni. Szerintem egyértelmű, hogy ő is akar tőled valamit és te is tőle csak senki nem lép. Más különben én tutira nem vennék azért motoros felszerelést, mert valaki 1-2 x elvisz, de úgysem lesz belőle semmi és mással meg nem járok motorozni. Szerintem inkább magadban azt kellene tisztáznod, hogy mutatkoznál is-e ezzel a nővel mások előtt vagy zavarna azért mégis csak a korkülönbség?
2022. márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
57%
Az a gáz ha csak a motorra ülteted rá.
2022. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
92%

10


Szard le, az én haveri körömben ha kilátásban lenne egy jó milf mindenki bátorítanak, és irigykedne, vidd többször motorozni, szerintem ha este is menne veled akkor benne lenne a sexben is :D

2022. márc. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar az együtt mutatkozás. Nem zavart eddig sem. Én nem szégyellem. Azt szégyellem ha az ismerősök azon röhögnek egyszer netán hogy én így nyomulok a nőre. Ezeket a félreértéseket szeretném csak elkerülni. Ezért nem tudom hogy ciki e a dolog. De szerintetek nem gáz. Így akkor bátrabban hívom el majd.
2022. márc. 24. 10:40
 17/56 A kérdező kommentje:
Ő bármikor jönne. Nem zavarja semmi. De este nem motorozok én már.
2022. márc. 24. 10:41
 18/56 A kérdező kommentje:

Motorozáskor is inkább belém kapaszkodik, engem ölelget, mellei neki nyomva a hátamnak.

Nem a hátsó kapaszkodót fogja ami kényelmesebb.

2022. márc. 24. 10:44
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el őt akkor valahova késő déltán és maradjatok éjszakára, mondván hogy már nem motorozol este és lesz egy jó éjszakátok. :) Szerintem semmi ciki nincs ebben a sztoriban, ha az ismerőseid szerint ez vicces akkor ők a cikik és ez az ő szegénységibizonyítványuk.
2022. márc. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
52%

Helyedben inkább a nő gondolataira lennék kíváncsi.

Én 45 éves nő vagyok, és el sem tudnám képzelni, hogy kapcsolatom legyen egy gyerekem korabeli sráccal. Klassz dolog ha elvisznek egy körre motorral, de az csak egyszeri alkalom.

Ha ez a nő mindig megy veled, akkor ezek szerint őt sem zavarja, hogy mit szólnak mások. Azt kellene megtudni, hogy ő mit akar tőled.

Nem tudom hány évesek vagytok, de egy érett nő aki felelősen gondolkodik, az el tudja dönteni, hogy mit akar a másiktól.

Ennyi idő után meg már tudna is róla nyilatkozni, hogy ő hogyan képzeli el a kettőtök közötti felállást. Egy fiatalabb embert meg nem szép dolog hülyíteni, ezért kellene letisztáznotok, hogy neki milyen elképzelései vannak veletek kapcsolatban.

Nem próbáltál beszélni erről neki?

2022. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!