Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha a dupla idős nőt...

Ciki ha a dupla idős nőt hordom motorozni?

Figyelt kérdés

Van egy anyám korú nő ismerősöm, akit egyszer felültettem a motorra. Haver szerűségnek az anyja. Kiakarta próbálni a motorozást, ezért elvittem egy körre, majd annyira megtetszett neki hogy utána még sokszor elvittem. Manapság meg már ott tartok, hogy már én hívom őt hogy van e kedve jönni motorozni. Ha egyedül megyek valamerre motorozni akkor elhívom, el is szokott jönni. Szerintetek ciki, hogy őt hívom el? Vagy szerintetek teljesen rendbe van. Igazából én még szexelnék is vele, bejön a nő, ezért viszem el. De nem gondolhat furcsaságokat, hogy ő vele akarok elmenni motorozgatni egész napokra is, miközbe fiatal lányt is vihetnék?

Múltkor is elhívtam motorozni, elmentem hozzá, összefutottam pont egy közös ismerőssel nála, aztán mondta neki hogy megyünk motorozni stb. Kicsit nekem meg olyan szégyen érzetem volt, hogy a tőlem dupla idős nőt hordom magammal a motoron, mintha anyám lenne. Szerintetek elhívjam eztán is motorozgatni, vagy gáz?

Én igazából szívesen elviszem, szex kapcsolatra össze is jönnék vele. De amúgy meg olyan fura az egész szitu.


2022. márc. 24. 10:06
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
92%

Dehát az ismerőseid nem értik félre. Ezt mondtam eddig is. Csak egyelőre letagadod előttük mert félsz a vélenényüktől.

A fő kérdés az hogy téged zavar vagy sem. Ha jól néz ki a nő szerinted és ő is benne van akkor érezd jól magad vele.

2022. márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
20 as. Nem jött fel ez a téma egyáltalán. Szerintem mindketten kerüljük vagy nem merjük kimondani amit gondolunk. Nekem kölcsönösnek tűnik egy kicsit a dolog. De ezért is tettem fel a kérdést, hogy a nő fejében mi játszódhat le. 49 éves a nő, én meg 25.
2022. márc. 24. 10:48
 23/56 anonim ***** válasza:
11%
Amúgy én is megkérdezném a nőt neki mi a véleménye rólad és erről az egészről, nehogy aztán ne adj isten csak arra megy ki az egész, hogy te furikázod ide-oda mert más nem viszi el és kihasznál téged.
2022. márc. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:

Én szívesen furikázom úgy is, ha soha nem lesz köztünk semmiféle szexuális viszony. Tehát elvileg én nem esek pofára komolyabban. Csak eltudnék képzelni egy kis pluszt a részemről. Ami nem tudni hogy ő részéről hogy áll.

Nyárra is van már betervezve egy több napos motorozás ahol együtt fogunk aludni is.

2022. márc. 24. 10:52
 25/56 anonim ***** válasza:
94%
Vannak idősebb nők akik buknak a fiatalabbakra. Valoszinű ő sem meri felhozni mert sokkal ritkább ha a férfi a fiatalabb. Pláne ennyivel. Általában a nő a fiatalabb. Szerintem csak nem akarja hogy kinevesd. Nincs vesztenivalód.
2022. márc. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
28%

#22

Ha te már 25 éves vagy, akkor legyél férfi és kérdezd meg tőle, hogy mit gondol a kettőtök kapcsolatáról. Miért van veled, mit tervez a jövőben, részéről ez csak barátság vagy mi?....

Egy 49 éves nőnek meg lehetne annyi esze, hogy letisztázza a dolgokat maga körül. Ha csak barátságot akar akkor mondja meg, vagy ha barátság extrákkal is belefér az sem baj, csak ne bolondítson egy 25 évest. Főleg azért ne, mert egy 25 éves előtt ott az élet, esetleg később feleséget, gyereket akar, vagy csak egy komoly párkapcsolatot. Ezeket illik letisztázni, és akkor lehet együtt jól érezni magatokat. Ez kicsit olyan Carpe diem életmód. :)

#20-as vagyok

2022. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
17%
Összebújva aludtatok, és nem nyúltál hozzá? Ez a leggázabb az egészben.
2022. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:

Igen. Csak sajnos nem tudom eldönteni, hogy engem akar tapizni motorozás közben, vagy tényleg csak motorozni akar. Nem tudom, hogy hogyan utalgassak a szexre. Mert egy korombelivek a szex téma az könnyű, mert ilyen korban sok a szexuális vicc. De egy ilyen érett nő az már nem szokott szexuális vicceket elereszteni.

Ezért vagyok teljesen tanácstalan.

2022. márc. 24. 11:09
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
"Nyárra is van már betervezve egy több napos motorozás ahol együtt fogunk aludni is." Ez tök jól hangzik, ne szégyelld a vágyaidat magad előtt, meg előtte.
2022. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:
27. Nem. Írtam hogy nem bújtunk össze. Elfordulva aludtunk csak. Közös ágyban, külön takaró. Nem érintkeztünk.
2022. márc. 24. 11:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!