Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha a dupla idős nőt...

Ciki ha a dupla idős nőt hordom motorozni?

Figyelt kérdés

Van egy anyám korú nő ismerősöm, akit egyszer felültettem a motorra. Haver szerűségnek az anyja. Kiakarta próbálni a motorozást, ezért elvittem egy körre, majd annyira megtetszett neki hogy utána még sokszor elvittem. Manapság meg már ott tartok, hogy már én hívom őt hogy van e kedve jönni motorozni. Ha egyedül megyek valamerre motorozni akkor elhívom, el is szokott jönni. Szerintetek ciki, hogy őt hívom el? Vagy szerintetek teljesen rendbe van. Igazából én még szexelnék is vele, bejön a nő, ezért viszem el. De nem gondolhat furcsaságokat, hogy ő vele akarok elmenni motorozgatni egész napokra is, miközbe fiatal lányt is vihetnék?

Múltkor is elhívtam motorozni, elmentem hozzá, összefutottam pont egy közös ismerőssel nála, aztán mondta neki hogy megyünk motorozni stb. Kicsit nekem meg olyan szégyen érzetem volt, hogy a tőlem dupla idős nőt hordom magammal a motoron, mintha anyám lenne. Szerintetek elhívjam eztán is motorozgatni, vagy gáz?

Én igazából szívesen elviszem, szex kapcsolatra össze is jönnék vele. De amúgy meg olyan fura az egész szitu.


2022. márc. 24. 10:06
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
0%

#39

Azzal nem alázza meg magát 49 évesen, hogy egy 25 éves faszit hülyít? Elképzelem amikor bemutatkozik majd a srác apukájának! Olyankor hol van a fene nagy női önérzete?

2022. márc. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
55%
Nem biztos, hogy örömmel fogadná, ha "rávetnéd magadat", de azért még nem jár büntetés, megtorlás, ha jelzed neki, hogy vele el tudnál képzelni a hétköznapinál mélyebb töltetű kapcsolatot is. -Legfeljebb kinyújtja a középső ujját felét néző kézfejjel!
2022. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:
Nem kell bemutatkoznia senkinek sehol, mindenki ismer mindenkit. Vagy 10 éve.
2022. márc. 24. 14:01
 44/56 anonim ***** válasza:
28%

37


Te szűz, vagy megint egy szerepjátékos troll vagy, ha az utóbbi akkor ez most elég jól sikerült! :D Nyomjad tovább nyugodtan.

2022. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Se nem szűz se nem troll. Elnézést.
2022. márc. 24. 17:12
 46/56 anonim ***** válasza:
46%

Én 48 éves leszek (a hölgyek táborát erősítem szintén,) DE NEM LENNÉK KÉPES(!) huszonéves férfival kezdeni SOHA!!!


Nem teljesen valószínű, hogy a kérdésben szereplő korombeli hölgy ténylegesen akarna szexuális kapcsolatot túl fiatal férfival.


Elképzelhető, hogy élvezi valamilyen módon, a figyelmet, de többet nem biztos, hogy akar.


A negyvenes korosztály az, akik már TÉNYLEG nem hajlandóak nevetségessé tenni magukat komolyabban. Miért kellene "utalgatni" szexuálisan??? Megalázó helyzetet tényleg nem akar szerintem.


Férfi-nő barátság LÉTEZIK - közvetlen tapasztalataim vannak ilyen témában. (Nálam most hidegülnek el ilyen barátságok, de hát ez is az élet része...) Az egyik 20 éves ismeretség, azért engedem el kicsit nehezebben.


Tőlem sokkal idősebb (hatvanas korosztályú) férfi ismerősökről van szó, akik erősebben elhidegültek tőlem (réges-régi szerelmeikkel/házastársaikkal újra összemelegedőfélben vannak.) Mindkettőnek ebben a hónapban kezdett megváltozni újra a magánélete.


Mindketten egyszerre segítettek komolyabban egy elakadt életállapotomban, újrakezdési nehézségeimben.


Nem éppen örömteli állapot, de nem vagyok hajlandó ezért sem kétségbeesni, sem követelőzni, hogy továbbra is ugyanúgy figyeljenek oda rám. Ez van, ezt hozta az élet. Méltósággal veszem tudomásul a száraz tényeket.


Egy tőlem fiatalabb férfi ismerősömmel pedig "langyos állóvízben" ücsörgünk. Elképzelhető, hogy magamba vonulok feltöltődni egyedül, parkos részeken napközben. Szabad területen. Igyekszem kicsit önállóan élvezni a tavasziasra fordult időjárási viszonyokat.

2022. márc. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy milf periodus az eletemben, en vagyok a no. De pl elmult. Nekem ugy tunik, a no artalmatlanul van veled, ha szeretne valamit, meg ha nem is egy kezdemenyezo tipus, nem birna mar ezt a totojazast.

Ha igaz a tortenet, inkabb tarsasagot, baratsagot vagy idotoltest jelent neki. En is pl elpusztulok korombeli nok tarsasagaban.

Semmikepp nem probalkoznek be szexszel, mert nem ugy tunik, hogy olyan a helyzet. Inkabb viccnek is szanhato kerdessel, mondassal allnek elo, de mikor otthon vagytok, hogy feloled szex is lehetne. Innentol eselyes, hogy a motorozas is veget er, vagy esetleg tobb is lesz.

2022. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
72%
Ami igazán érdekelne h mióta tart ez a motorozgatás? Erre nem találtam választ az előzményeben.Amugy én is 40 es nő vagyok de ha egy ilyenkorú pasi vinne el közös időtöltésre kicsit gyanakodni kezdenék mi a célja?
2022. márc. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

48-as


2 éve tart kb.

2022. márc. 27. 20:43
 50/56 anonim válasza:
azóta történt valami?
2022. máj. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!