Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ciki ha a dupla idős nőt...

Ciki ha a dupla idős nőt hordom motorozni?

Figyelt kérdés

Van egy anyám korú nő ismerősöm, akit egyszer felültettem a motorra. Haver szerűségnek az anyja. Kiakarta próbálni a motorozást, ezért elvittem egy körre, majd annyira megtetszett neki hogy utána még sokszor elvittem. Manapság meg már ott tartok, hogy már én hívom őt hogy van e kedve jönni motorozni. Ha egyedül megyek valamerre motorozni akkor elhívom, el is szokott jönni. Szerintetek ciki, hogy őt hívom el? Vagy szerintetek teljesen rendbe van. Igazából én még szexelnék is vele, bejön a nő, ezért viszem el. De nem gondolhat furcsaságokat, hogy ő vele akarok elmenni motorozgatni egész napokra is, miközbe fiatal lányt is vihetnék?

Múltkor is elhívtam motorozni, elmentem hozzá, összefutottam pont egy közös ismerőssel nála, aztán mondta neki hogy megyünk motorozni stb. Kicsit nekem meg olyan szégyen érzetem volt, hogy a tőlem dupla idős nőt hordom magammal a motoron, mintha anyám lenne. Szerintetek elhívjam eztán is motorozgatni, vagy gáz?

Én igazából szívesen elviszem, szex kapcsolatra össze is jönnék vele. De amúgy meg olyan fura az egész szitu.


2022. márc. 24. 10:06
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:
Ah nem. Idén még nem voltunk motorozni se.
2022. máj. 3. 20:09
 52/56 anonim ***** válasza:
Amúgy legalább jól néz ki ? Ha nem akarod megdugni, akkor legalább nézzen ki jól, nem cipelnék folyamatosan egy öregasszony kinézetű nőt, főleg fiatalként.
2022. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Persze, hogy jól néz ki. Dugnám simán. Egy rondasággal én nem égetném magam. Csak azért viszem el mert nem gáz a kinézete.
2022. máj. 4. 18:38
 54/56 anonim ***** válasza:
már rég le kellett volna feküdni vele
2022. máj. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező ha 2 éve tart és azt írod dugnád simán miért nem dugod??😁
2022. máj. 6. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
Dehogy ciki.. Miért lenne? Csak ovatosan
2022. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!