Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legfurcsább, legdurv...

Mi volt a legfurcsább, legdurvább dolog amit tömegközlekedésen utazva láttál?

Figyelt kérdés

Tegnap velem szemben ült a 61-es villamoson egy huszonéves fiatalember és el volt merülve a mobiljában.


Piszkálni kezdte az orrát, a fikákat szedegette ki és hupsz bele a szájába pakolászta.


Valószínűleg elfelejtette hogy hol van.... 🤮



#tömegközlekedés, durva story
2022. máj. 12. 17:49
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
10# Bocsi de nincs igazad. Amit én írtam, az biztosan megtörtént.
2022. máj. 12. 19:06
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
8. vagyok, én is valós sztorikat írtam.
2022. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Persze, nyilván mindenki valós sztorit írt.
2022. máj. 12. 19:10
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Középiskolában ún. tanulmányi kirándulásra mentünk vonattal, az egyik oszt.társunk hozta a barátnőjét, azt hitték majd jó ellesznek az egyik üres vagonban.. Nem tudom kinek volt kínosabb, mikor többen arra mentünk és a lányka éppen furulyázott...


Pár éve vittük vissza a lányunkat a kórházba busszal ami az autópályán félreállt, kb 10p után le is állította a motort, azt hittük a busszal van baj. Egyszercsak lentről kesverves női kiabálás jött, hogy "segítség" - a hölgy elvesztette a valósággal a kapcsolatot, ki akart rohanni az autók közé, azt mondogatta, hogy mi hazudunk, nem is oda megy a busz, ahová mondjuk, nagynehezen feltuszkolták, ott kitörte az egyik ablakot és tovább kiabált az autóknak segítségért. Kb 1 óra késéssel értünk célba, mert meg kellett várni még jön érte a mentő és a rendőrség, mi meg fel tudtunk szállni a következő buszra

2022. máj. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Faszvero perverzet lattam, es mikor rajottem, nem a csaj penztarcajat akarja, mert egy szoke bombazo mogott volt szorosan es kozben vigyorogva engem nezett... Szoval mikor megallt a busz, es nagy indulattal mondtam valamit, minden ember engem, akkor fiatal not nezett rosszalloan, a faszvero perverz meg folytatta nyugodtan.
2022. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk egy részeg csávó a buszon leszédült a székről utána meg visszaraktam a helyére 🤣
2022. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Utaztam estefelé haza a gödöllői héven, viszonylag sokan voltak a kocsiban de azért nem volt zsúfolt, ültem az egyik blokkban. Velem szemben egy 40 körüli pasi ült, aki folyamatosan engem bámult, és közben nyávogott. De nem ilyen catcalling-szerűen ciccegett, hanem baromi élethűen utánozta a rendes macskanyávogást, tisztára mint a macskám. Csak a csávó ezt több megállón keresztül csinálta, szünet nélkül, és közben végig engem nézett. Mikor leszálltam, láttam hogy még mindig követ a tekintete és folytatja a nyávogást:D elég para volt
2022. máj. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%
Egyszer villamosra felszállt egy (talán) pár, mindkettőnek akkora volt a szeme, mint a tenyere. A fickó fel-alá rollerezett a villamoson, a csaj meg a kapaszkodó rúdnak mondta folyamatosan, hogy eladják a zöldet, és vesznek helyette fehéret. :D Mi is be voltunk kicsit rugva, haverom odament a fickóhoz, hogy elkérje egy körre a rollert, de csak azzal a feltétellel adta oda, hogy mindenkinek menni kellett vele egy kört. :D
2022. máj. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
65%
Törpe
2022. máj. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
45%

Rólam mesélhetne egy nő. Metróval mentünk egy rokonommal és mielőtt felszálltunk a metróra, a szeles aluljáróban vártam rá elég sokáig, szerintem ott fázhatott meg a derekamnál valami.


Mindenesetre egy nővel álltunk az ajtóban a metró , ő az egyik végében, én a másikban, a rokonom kicsit arrébb.


Hirtelen rámjött a semmiből egy vizési inger és nagyon erősen jött rám. Szóval éreztem, hogy egy adag beszivárgott és meg is látszott a nadrágon, a nő meg elég döbbenten nézett.


A rokonom meg úgy állt, hogy az arcomat látta és csak annyit vett észre, hogy hirtelen elkezdek mocorigni (próbáltam elállítani a folyamatot), mire normál hangerővel elkezdte kérdezgetni, hogy "Mit csinálsz?!", tehát mások is hallhatták, hogy valami történik.


Eléggé szégyelltem magam és ráadásul hivatalos ügyben mentünk valahova, úgyhogy már csak ezért is kellemetlen volt. :D

2022. máj. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!