Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nőként hogyan reagálnál ha...

Nőként hogyan reagálnál ha rájönnél hogy az egyik férfi ismerősöd lementette szinte az összes fényképet amit feltöltöttél facebookra és instagramra?

Figyelt kérdés

2022. máj. 20. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
10-es, én teljesen együttérzek és egyetértek veled - és eszméletlenül meglep, hogy a válaszod így le lett pontozva. Nagyon érdekes, hogy egy rétegnek ennyire normális és magától értetődő lenne az, ami nekünk már a red flaggel jelzett kategória? Nagyon csodálkozom.
2022. máj. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%
Ja, a red flag, szerintem az az agyatlanság, hogy valaki felrak magáról képeket, melyek letölthetőek, de ha valaki letölti, az elítélendő. Én ilyennel nem járnék, mert ki tudja, arról instruál, hogy szereti az ibolyát, majd az ötödik alkalommal mikor viszek, belémveri a nagykést, mikor hátat fordítok. A rendőr kérdésére, hogy miért, nyilván azt válaszolja megértést várva, hogy mert már sok volt az ibolya.
2022. máj. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként írok, rendszeresen mentek le képeket az ismerőseimről, több ezres gyűjteményem van, mondjuk én magam is elég creepynek tartom ezt. Olyanok képeit gyűjtöm, akiket ismerek vagy személyesen vagy látásból vagy csak tudom, hogy kik, és bejönnek, ezért kicsapom rájuk. Azért mentem le, mert így azok is meglesznek, amiket esetleg törölnek. Mielőtt valaki kérdezi, azért csinálom ezt ahelyett, hogy mondjuk elkezdenék velük ismerkedni, mert párkapcsolatban élnek vagy úgyse lenne esélyem náluk, vagy nem is akarnék velük összejönni, stb. De pl. akivel legutóbb találkozgattam meg alakult köztünk valami, az ő képei is megvannak, és érdekes módon azokra tudtam a legnehezebben elmenni. Meg az idők során ilyen gyűjtőszenvedéllyé is vált ez, sokszor csak berakom a mappába, aztán annyi.
2022. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!