Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordul a pasikkal olyan...

Előfordul a pasikkal olyan hogy amikor hazafelé mennek a teszkóból akkor odamegy hozzájuk a kéregető és ha nem adnak neki semmit akkor a kéregető megrángatja őket úgy hogy kiborul a szatyruk is és szétgurul a sok krumpli?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem eddig csak a herezacskóm markolták meg a tescos csövik
2022. júl. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sajnos ez manapság elég gyakori probléma. Sőt már sokszor a krumpli nem is elég, a karalábék is egyre többször elgurulnak.
2022. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegény kérdezőt is megrángatta egy csöves a gyógyszertár előtt, oszt elgurult a gyógyszere....
2022. júl. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer előfordult, következő alkalommal odaadtam neki a krumplit, igaz, hogy akkor is megrángatott, de legalább a krumpli nem gurult szét.
2022. júl. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak az lidlnél:)
2022. júl. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Aldianál szokott.
2022. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok pasi, attól még szar, mikor odajönnek, hogy segítsem ki őket. Nem tudom. Fillérre pontosan be van osztva a pénzem, egy hétre előre veszek ennivalót, és nem adhatok belőle nekik, mert akkor nekem nem jutna. Múltkor úgy kellett elhajtanom egy kéregetőt, hogy közben ott lógott a számban a szendvics... Amit útközben ettem, mert nem volt időm otthon megenni, de nem adhattam neki, mert akkor én éheztem volna a 14 órás műszakom alatt. Nagyon szar, sajnálom őket, de nem tudok adni semmit, mert én is csóró vagyok. Engem mondjuk még soha nem rángattak meg, meg a krumpli se gurult szét :D Valószínű, ha bármelyik egy ujjal is hozzám, vagy a cuccaimhoz nyúlna, ott elpárologna az összes empátiám, és visszaütnék.

Férfi barátaim ugyanerről számoltak be, hogy szar, hogy nem tudnak adni, és tömött szatyorral jönnek ki a boltból, de kell a megvásárolt áru nekik, ez van.

Kérdező, veled volt már ilyen?

2022. júl. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Sokkal bosszantóbb, amikor vágósúlyban jön kéregetni mondván, hogy hetek óta mennyire éhezik. Na, az a pofátlanság csúcsa.
2022. júl. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán, lehet kapni krumplit a Tesco-ban? 🤨
2022. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Termessz otthon krumplit probléma megoldva.
2022. júl. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!