Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Előfordul a pasikkal olyan...

Előfordul a pasikkal olyan hogy amikor hazafelé mennek a teszkóból akkor odamegy hozzájuk a kéregető és ha nem adnak neki semmit akkor a kéregető megrángatja őket úgy hogy kiborul a szatyruk is és szétgurul a sok krumpli?

Figyelt kérdés
2022. júl. 5. 18:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7es!!! Van egy trükk. Nem szándékosan de egyszer beszivattam egyet. Kérdeztem jó szándékból, hogy nem e cukorbeteg. Mondta: Jajj igen!,motyogott valamit utána. Mondtam: akkor sajnos a nálsm lévő (tesco barackos kagyló?)lekváros cukorral szórt sütemény nem lesz jó. Pedig tényleg oda adtam volna.
2022. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
11. Cukor betegbol alacsony is letezik..
2022. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11-es, történetesen én cukorbeteg vagyok, és a közhiedelemmel ellentétben ehetek mindent, péksütit, fagyit, csokit is, csak ki kell számolni, mennyit, meg időzíteni kell. Ha véletlen rosszul leszek, az pont azért van, mert túlbecsülöm, mennyit ettem, vagy alulbecsülöm, mennyit égetek el, és túl sok inzulint adok be magamnak, ami miatt leesik a vércukorszintem, amin pont az ilyen gyors felszívódású szénhidrátok tudnak azonnal segíteni.

Mondjuk nem tudom, kettes típusnál ez hogy működik.

2022. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
11-13nem értettem ehhez nem mertem kockáztatni. Nagyim barátnői cukrossk voltak. Azt beszélték a faluban ,húst hussal ehetnek semmi cukrosat. Kb ennyit tudtam a dologról
2022. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!