Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hívják az itteni anyukák...

Miért hívják az itteni anyukák a gyereküket babának?👶💢🗯️🙄🧶💀

Figyelt kérdés

Gondolkodtam de nem tudok rájönni, sok kérdésben úgy írnak pl.4 hónapos babám nem alszik éjszaka...Mikor lehetne embernek hívni nem? Akár nevén is lehetne mint Luca éjszaka nem alszik... baba? Nem lenne jobb nevén hívni vagy embernek? Általában babának hívják az itteni kérdésekben, de igen. pedig lehetne máshogy is...Bár lehet ez csak az én szememnek nem kedve.ftzzzz

-baba-babóca-babó-babosfőzelék-bab-babuci-gyermek-gyerek-ember-anyukák...



2022. júl. 7. 00:10
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
6%
-a
2022. júl. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
Ezt a babás dolgot ritkán hallottam, de nincs is bajom vele. Viszont attól a falra mászom, ha úgy mondják, hogy 1 évesem, 2 évesem, 2 hónaposom stb.
2022. júl. 7. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%
Es te miert irsz dedos smiley-kat a kerdesedben ?
2022. júl. 7. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
98%
Hát nem mondhatom hogy a nyugdíjasom, ha nem az 😂😂
2022. júl. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem kérvényezd azt is, hogy a GYK törölje a ”Babák“ kategóriát. És a “Babaruhák, gyermekruhák” kategória lehetne csak ”Gyermekruhák“ kategória. A babakocsit meg nevezzük ezentúl gyermekkocsinak.
2022. júl. 7. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
95%
Egyéb javasolt megszólítási módok a baba helyett∶ utódom, ivadékom, leszármazottam
2022. júl. 7. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
93%

Látszik hogy nincs gyereked!Az én lányom 2,5 éves és nem rég kezdett beszélni.Saját magát is így hívja,hogy pl.babáé,baba is(ha akar valamit) .Ő a mi kis babánk.Mi ezzel a problémád?

Nem tetszik?Magánügy.Sokkal irritállobb mikor a cigányok a saját gyerekuket úgy emlegetik,mintha nem is az övék volna.

Pl.a kislány betegya kislány nem akar alludni stb.Sokkal másképp hangzana,ha inkább azt mondaná,hogy Anett nem akar aludni .

2022. júl. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
97%

Én azt találom modorosnak h gyerMek. Miért nem gyerek, simán?

Ja és kérdező azok a smiley-k iszonyat idegesitok... Sokkal inkább mint a babamama nyafogas

2022. júl. 7. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
98%
És akkor Lucát kivettem a lucakocsiból, bementünk a házba, megfürdettem a lucakádban és bekentem lucaolajjal. Jártam vele lucaúszáson a minap, de nem lát eltérést az úszásoktató sem a többi vele egykorú Lucához, emberhez képest.
2022. júl. 7. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
19 😂😂😂
2022. júl. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!