Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hívják az itteni anyukák...

Miért hívják az itteni anyukák a gyereküket babának?👶💢🗯️🙄🧶💀

Figyelt kérdés

Gondolkodtam de nem tudok rájönni, sok kérdésben úgy írnak pl.4 hónapos babám nem alszik éjszaka...Mikor lehetne embernek hívni nem? Akár nevén is lehetne mint Luca éjszaka nem alszik... baba? Nem lenne jobb nevén hívni vagy embernek? Általában babának hívják az itteni kérdésekben, de igen. pedig lehetne máshogy is...Bár lehet ez csak az én szememnek nem kedve.ftzzzz

-baba-babóca-babó-babosfőzelék-bab-babuci-gyermek-gyerek-ember-anyukák...



2022. júl. 7. 00:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Ezt meg végképp nem tudom hova tenni ezek után😱

2022. júl. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, neked mi a bajod? :D most tényleg azon rugózol, hogy a baba szó az általános szókincs része? Elképesztő, milyen problémák vannak az életben, de tényleg...
2022. júl. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
100%
En ahon a véleményen vagyok, h egy eves korig BABA. Utana 3 eves korig kisded… de nem biztos h azt írom, h a kisdedem ezt vagy azt csinálja… az en kisfiam másfél eves. Egy eves koráig, ha olyan kontextusban volt rola szo, akkor bizony a “10 hónapos babám” volt. Most a “kisfiam” jelzőt használom, de nem érdekel, ha valaki 20 honaposan is babának hívja s gyerekét… neki ez tetszik. Nem mell fennakadni.
2022. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
100%
Rosszul tetted fel a kérdést ha a te meglátásod szerinted helyes. Ìgy kellett volna: Miért hívják az itteni emberek az emberüket babának?
2022. júl. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
78%
Sok ember meg egy gyökér (mint te), mégis "ember" a megnevezésed, amit kénytelenek vagyunk elfogadni.
2022. júl. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Most a babával már tényleg mi a baj? A babóca, babácska, bébi, baby, stb kifejezéseket én sem szeretem, de az is a saját problémám. A baba az baba. Ez a megnevezés rá. Ha pl itt kiírok egy kérdést, amiben leírom, hogy Luca nem alszik, akkor senki nem tudná, hogy Luca a gyerekem, a macskám, az anyám, a húgom, az olasz férjem, vagy ki. Ez egy anonim oldal, senki nem tudja név alapján kiről beszélsz. Az emberem külön vicces, így a pasijukat szokták páran hívni, nem a babájukat.

Egyszerűen ez a szó van rá a magyarban.

2022. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
100%

2 és : besírtam, hónap kommentjei!!!

15: vagy hívjuk emberkocsinak 😆😆

2022. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
19 lemaradt: az is a hónap kommentje
2022. júl. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
#16 se rossz!🤣🤣
2022. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
80%
Én a barátnőmet hívom babának😄
2022. júl. 8. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!