Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A "van barátom" klasszikus...

A "van barátom" klasszikus megbántásra milyen hatékony, szellemes visszavágások vannak?

Figyelt kérdés
Érdekelne egy pár kisebb "odaszólás" amit a következő alkalommal mikor ezt a szokásos sértést előadja egy lány aki felé amúgy normálisan próbáltam meg nyitni, akkor én is visszavághassak neki. Mert sajnos nem egyszer fordult már elő, és nagyon elkeserítő. Erre kellene valami "kontra" ami hasonlóan kellemetlen. Nem kell hogy sértő legyen, vagy porig alázza a delikvenst, csak legyen kellőképpen mosolyhervasztó, pláne ha mások is hallják.

2022. júl. 18. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 gagexbabexx ***** válasza:
100%
Ez mióta bántás? Bocs, hogy az illető foglalt, és még hűséges is :D
2022. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
100%
10-es: vagy ami valószínübb, VAN BARÁTJA
2022. júl. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
18%

Én ezt szoktam mondani rá

-gratulálok

Vagy

-de jó neked.

Vagy

-nekem pedig aranyhalam van...


És utána folytatom a mondatomat amit elkezdtem és amibe belemondta azt amit nem kérdeztem.

Ha elneveti magát, vagy megtetszik neki az hogy nem tudott kizökkenteni akkor pedig érdemes megvárni hogy visszanyit e.

2022. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
96%
13-as: ez nekem kifejezetten idióta viselkedés, hiába folytatnád, kapásból faképen hagynálak.
2022. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
15%
Mondhatod, hogy ha te lennél a barátja, akkor rossz néven vennéd, hogy kacérkodik másokkal.
2022. júl. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
81%

13


Miért akarod folytatni a mondatomat amit nem kérdezett? :D

2022. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
13%

14.

És jól is tennéd amennyiben tényleg van baratod.

De beszélgetés közben ezt olyan nők szúrják be akiknek nincsen és csak kipróbálják hogy kizökkenthető a srac .

2022. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
12%
É azt szoktam, bocs engem Te érdekelsz nem a Pasid
2022. júl. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
95%
#18 az ilyen taplókat kell messziről elkerülni, meg az olyanokat, mint 13-as. Mit nem lehet azon felfogni, hogy valaki foglalt és/vagy nem kíváncsi rátok?
2022. júl. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
6%

-Ha azt mondja a csaj, hogy van barátja, akkor megkérdezheted tőle, hogy mi a barátjának a neve.

Erre a csaj mond egy nevet. (Figyeled a reakcióidejét és a testbeszédét.)

-Ha hezitálás nélkül rávág egy nevet, akkor csak annyit mondasz neki, hogy biztosan szerencsés srác lehet. (Majd elköszönsz és otthagyod.)

-Ha hezitál/gondolkozik a néven, akkor esetleg nem mond igazat, így tovább faggathatod, rákérdezhetsz a teljes nevére. (Ő hibája, miért hazudott?!)

Erre ő mond valamit.

-Tökmindegy mit mond, te azt válaszolod, hogy olyan ismerős a neve és megkéred, hogy mutasson már róla egy képet, hogy tényleg ugyanarról beszéltek-e. (Tudom kicsit creepy, de melyik csajnak ne lenne legalább 1 közös képe a pasijáról 2022-ben?!)

-Ha mutat legalább 1 képet, akkor csak annyit válaszolsz, hogy ez tényleg ő. (Még ha nem is ismered.) És mondod neki, hogy adja már át üdvözletedet. (Majd tiplizel a helyszínről.)

-Ha nem mutat csak kifogásokat keres, akkor meg azt mondod neki, hogy mindegy, mert már elvesztetted az érdeklődésedet és amúgy is, a hazudós csajok nem az eseteid. (És végül otthagyod.)

2022. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!