Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A "van barátom" klasszikus...

A "van barátom" klasszikus megbántásra milyen hatékony, szellemes visszavágások vannak?

Figyelt kérdés
Érdekelne egy pár kisebb "odaszólás" amit a következő alkalommal mikor ezt a szokásos sértést előadja egy lány aki felé amúgy normálisan próbáltam meg nyitni, akkor én is visszavághassak neki. Mert sajnos nem egyszer fordult már elő, és nagyon elkeserítő. Erre kellene valami "kontra" ami hasonlóan kellemetlen. Nem kell hogy sértő legyen, vagy porig alázza a delikvenst, csak legyen kellőképpen mosolyhervasztó, pláne ha mások is hallják.

2022. júl. 18. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
0%

67-nek: Nem, mert születésem óta nyilas.

Amúgy ha szűz lennék, azzal mit is akarnál pontosan bizonyítani? :D

2022. júl. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
91%
71: Azt, hogy tapasztalatok híján vagy és túlzott magabiztossággal véded a hiteden kívül semmivel sem alátámasztható és téves elméletedet. Menj ki a való világba, szerezz tapasztalatokat, aztán gyere vissza és mondd meg, hogy hány fogadba került a valóság megismerése.
2022. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
0%

72-nek: Még szerencse, hogy neked olyan sok tapasztalatod lehet a "való világból". Akkor légyszi írjál már pár konkrétumot is, és ne csak a beseggelt szállóigéket! (Csak hogy neked is legyen mit alátámasztani, és ezzel bizonyítani.)

Amúgy én már egy ideje nem az elméletemet védem. Ugyebár a személyeskedés és feltételezgetés az persze megy. (Ezeknek hála már rég eltértünk az eredeti kérdéstől is.) :D

2022. júl. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 anonim ***** válasza:
89%
73: Fogtam már vissza férfit, aki a védelmemre indult, nem is 1x, mert egy-két emberke nem tudja, hogy hol a helye. Amikor üzletben fordítottam hátat egy "kedves rajongónak", azt a rendőrök vitték el, tőlem függetlenül. Úgy tűnik, hogy nem csak engem piszkált és nem mindenki olyan konfliktuskerülő, mint én.
2022. júl. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
0%

74-nek: Elolvasva a szerény személyed szerint leírtakat, és összevetve az általam leírtakkal, arra az egyszerű következtetésre jutottam, hogy az én verzióm a tiédhez képest nem is olyan agresszív, és még csak a helyszínben sincs egyezés.

Ha ennek ellenére (pár kérdés és/vagy de szabadságjogok betartása = nincs zaklatás) a "hadművelet" után hiányozna pár fogam, vagy a rendőrök vinnének el, akkor az max csak bizonyos emberkék túlzott érzékenységét támasztaná alá. (Mi lesz a következő "jogi" szint? Ránézel a másikra és az egyből feljelent?) :D

2022. júl. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
100%

"Ha egy lany azt mondja hogy van baratja az burkoltan azt jeleti hogy nem jossz be neki"


És?

2022. aug. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
100%

"-Ha azt mondja a csaj, hogy van barátja, akkor megkérdezheted tőle, hogy mi a barátjának a neve.


Erre a csaj mond egy nevet. (Figyeled a reakcióidejét és a testbeszédét.)


-Ha hezitálás nélkül rávág egy nevet, akkor csak annyit mondasz neki, hogy biztosan szerencsés srác lehet. (Majd elköszönsz és otthagyod.)


-Ha hezitál/gondolkozik a néven, akkor esetleg nem mond igazat, így tovább faggathatod, rákérdezhetsz a teljes nevére. (Ő hibája, miért hazudott?!)


Erre ő mond valamit."



Annyira cuki, hogy az ilyen netes kommentekben az emberek mindig azt hiszik, a másik beleáll majd a vitába, és válaszolgat. Már az első kérdésre se válaszolnék. Miért mondanám meg a barátom nevét? Engem te ne vizsgázgass. Ne ellenőrizgess, és ne feleltess, mitn valami hülyegyereket. És pláne nem adom ki az adatait idegeneknek, én sem örülnék, ha abarátom vadidegeneknek adná ki az adataim, hogy azok a neten csekkoljanak.

2022. aug. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
100%
Annyira gáz, és tökéletesen elmondja a mai magyar problémát, hogy a férfiak itt azt hiszik, a nőt be kell venni, mint valami várat. Teljesen mindegy, hogy a nő valójában hazudik, és ez csak egy lekoptatós duma. nyilván azért használ lekoptatós dumát, mert nem tetszetek neki. nem azért, mert még réá kell erőszakolni a társaságotokat utána.
2022. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 anonim ***** válasza:
100%

"-Ha mutat legalább 1 képet, akkor csak annyit válaszolsz, hogy ez tényleg ő. (Még ha nem is ismered.) És mondod neki, hogy adja már át üdvözletedet. (Majd tiplizel a helyszínről.)"


És mégis hogyan, ha te nem mondtad meg a neved? Ebből a párbeszédből is látszik, hogy semmi szociális érzéked. Egyrészt senki nem mutogat képeket vadidegeneknek, másrészt ha tényleg ismernéd, ő kezdene el kérdezgetni téged, hogy honnan. És ha még azt is akarod, hogy üdvözölje, nagyon átlátszó, hogy közben meg azt mondod, hogy mindegy, nem érdekel. Most üdvözlöd, vagy nem érdekel? Akkor meg meg kell mondanod a neved stb. Ráadásul honnan tudod, hogy ismered a pasiját? Ekkora beszélgetésből ez nem derül ki, legfeljebb ha már évek óta stalkolod a csajt, akkor meg feljelent. Ne játssz hülyeségeket.

2022. aug. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
98%
Ha ismerkedős helyen van, kötelessége az első hülyével megismerkedni?
2022. aug. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!