Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A "van barátom" klasszikus...

A "van barátom" klasszikus megbántásra milyen hatékony, szellemes visszavágások vannak?

Figyelt kérdés
Érdekelne egy pár kisebb "odaszólás" amit a következő alkalommal mikor ezt a szokásos sértést előadja egy lány aki felé amúgy normálisan próbáltam meg nyitni, akkor én is visszavághassak neki. Mert sajnos nem egyszer fordult már elő, és nagyon elkeserítő. Erre kellene valami "kontra" ami hasonlóan kellemetlen. Nem kell hogy sértő legyen, vagy porig alázza a delikvenst, csak legyen kellőképpen mosolyhervasztó, pláne ha mások is hallják.

2022. júl. 18. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
77%
50: Az veretődik meg, aki nem veszi tudomásul, hogy egy foglalt nő ura féltékenyen őrzi az asszonyát/háremét. Én hiába vagyok őszinte és barátságos minden szavammal és mozdulatommal, ha te mást magyarázol bele és hazugságnak titulálod.
2022. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
83%
Öcsém neked annyi eszed van mint a macskának... A macskám se érti hogy nem akarja a nőstény... Rá fúj de fél perc múlva kezdi elölről... Te ugyan ezt csinálod..
2022. júl. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
84%
#50 senki nem mondta, hogy ismerkedős helyen történik a leszólítás, nem tudom honnan szetted ezt
2022. júl. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
2%

51-nek: Hapci! Egészségedre!

52-nek: Helyes is lenne ez az etológiai párhuzam, ha nem vennénk figyelembe azt, hogy 1 személynél csak 1 próbálkozás történne meg ily módon. (30sec múlva nem kezdődne elölről.)

53-nak: Szerintem logikus, mivel nem szokásom a sarki kisbolt előtt várni az "áldozataimat", hogy ilyen kíméletlen, könyörületet nem ismerő kérdésekkel bombázzam őket.

Ebből az következik, hogy hol szabad/célszerű (még) jogosan ismerkedést kezdeményeznie egy embernek úgy, hogy az a későbbiekre ne nyomja rá a bélyegét, és az egyedül levő célszemély is vélhetőleg hasonló okból legyen az adott helyszínen, akivel a kommunikáció viszonylag zavarás mentesen történhet? (Nos?)

Amúgy mentségemre legyen mondva, hogy ennek az ellentettjét sem állította eddig senki. (Legalábbis a reflektálásokból nem ez jött le.)

És továbbra sem értem, hogy miért kell ennyire fennakadni egy ilyen jelentéktelen szituáción. A poén nem az, hogy a csaj kiröhögne, hanem az, hogy még én is röhögőgörcsöt kapnék egy ilyen válaszon. :D

2022. júl. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy mi az, hogy ISMERKEDŐS helyre megy? Egy kocsmára, bárra, klubra gondolsz? Az nem törvényszerűen ismerkedős hely. Attól, hogy te b#szni mész, más nem biztos, lehet ő csak bulizni, ez kizárt? Konkértan ismerkedés szándákával meg nem megy foglalt nő sehová.
2022. júl. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
0%

55-nek: Kissé vizsgáztatva érzem most magam. :D

Ismerkedős helyen én elsősorban olyan szórakozóhelyeket értek, ahova az emberek többnyire ismerkedés céljából mennek. Ahogy mondod ez lehet bár, klub, fesztivál, de akár még egy random házibuli is.

Természetesen ennyi erővel semmi sem törvényszerű, viszont sejthető, hogy az oda látogató emberkék nem a túlárazott fogyasztási cikkek miatt mennek. (Ez alól kivétel lehet a kocsma. Habár kocsmában nem érdemes próbálkozni, már csak a felhozatal miatt sem.)

Én amikor még mentem, akkor azt ismerkedés céljából tettem és nem "b#szás" miatt. Amúgy nem tudom, hogy számodra (55-ös versenyző) mit takar pontosan az a szó, hogy buli és mi vele a konkrét célod? (Lehet, hogy mindenkinek mást jelent.)

Az utolsó mondatoddal meg vissza is ugrottunk a 0. lépésre. Honnan tudjam, hogy ki milyen célzattal jár el "bulizni" és/vagy foglalt-e, ha nem megyek oda és érdeklődök tőle?

2022. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
91%

Ezek egyike sem "ismerkedös hely!"

Másrészt ha egy nö kölzi, hogy VAN BARÁTJA, akkor tudod, hogy foglalt!

2022. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
87%
Miért kell értetlennek lenni? Nem akar ismerkedni... Kimondja... Akkor hagyd békén..mindegy hol mondja ezt neked...
2022. júl. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
2%

57-nek: Értem, akkor mondjál már légyszi ismerkedős helyeket!

Vagy csak azt kamuzta, hogy van.

Mondjuk érdekelne, hogy mennyire lenne lojális a létező/nem létező barátjához, ha valaki a visszautasítást követően felajánlana neki 10 millát egy "éjszakáért" cserébe. :D

2022. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
89%
Jaj de vicces vagy... Minden nő qrva aki nem áll szóba veled... Persze reális egy átlag nőnek ennyit adni a szexért.
2022. júl. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!