Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A "van barátom" klasszikus...

A "van barátom" klasszikus megbántásra milyen hatékony, szellemes visszavágások vannak?

Figyelt kérdés
Érdekelne egy pár kisebb "odaszólás" amit a következő alkalommal mikor ezt a szokásos sértést előadja egy lány aki felé amúgy normálisan próbáltam meg nyitni, akkor én is visszavághassak neki. Mert sajnos nem egyszer fordult már elő, és nagyon elkeserítő. Erre kellene valami "kontra" ami hasonlóan kellemetlen. Nem kell hogy sértő legyen, vagy porig alázza a delikvenst, csak legyen kellőképpen mosolyhervasztó, pláne ha mások is hallják.

2022. júl. 18. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
93%
Ha egy swinger partin elég a "nem", akkor nem tudok elképzelni olyan ismerkedős helyet, ahol ennél jobban bizonygatni kellene, hogy nem akarok a másiktól semmit.
2022. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
91%

"Mondjuk érdekelne, hogy mennyire lenne lojális a létező/nem létező barátjához, ha valaki a visszautasítást követően felajánlana neki 10 millát egy "éjszakáért" cserébe. :D"


Nem vagyok az eröszak híve, de ez lenne az a pont, amikor egy hatalmas pohon lenne a válaszom!


Meg ílyen gondolkodásmóddal nem csoda, ha nem állnak veled szóba a nök!

2022. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
9%

1% esély hogy van barátja.

99% hogy leráz.

Egy nő ugyanúgy lecseréli a férfit,mint férfi a nőt.

Csak mindig ők az etikai professzorok,illetve az erkölcsputtonyok.

2022. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
0%

60-nak: Köszi, tudom.

Senki sem mondta, hogy minden nő az, ahogy azt sem, hogy ne lenne köztük olyan, aki az.

Az meg, hogy mi reális és mi nem?! Egy próbát megérne. Ha mindenképp visszautasítás a vége, akkor meg csak annyit kell rá mondani, hogy: Te tudod szivi... Ezután otthagyni a csába. (Az EREDETI kérdésre is válasz.) :D

61-nek: A swinger party eszembe se jutott. Köszi a tippet! Mondjuk ez kicsit "új" megvilágításba helyezi a dolgokat. :D

62-nek: Ha viszket a tenyered, akkor inkább vakard meg! Mondjuk nem biztos, hogy csak nekem lenne kellemetlen, ha egy 8 napon túl gyógyuló sérülést okoznál az orcámon. Főleg úgy, hogy miért is?! Csak mert mindent a szemnek, semmit a kéznek módon érdeklődést mutattam feléd? (Kettős mérce befigyel.)

Ki mondta, hogy nem állnak velem szóba nők? Ha odamegyek egyhez, és megkérdezek tőle valamit, amire válaszol is, akkor máris szóba állt velem. Sőt, tulajdonképpen most te is és pár honfitársad is szóba álltatok velem. (Igaz nem tudom, hogy közületek ki gondolja magát nőnek, és ki nem.) :D

2022. júl. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van barátom, és ha valaki megkérdőjelezné, akkor megkérdezném odahívjam-e, de jól gondolja meg, mert abban nem lesz köszönet.(kidobó) nem nem vagyok buliribi.
2022. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
0%
65-nek: Azt hívsz oda, akit csak akarsz. Legalább lenne kivel dumcsiznom. És ki tudja? Lehet, hogy még pár nálad is jobb csajnak is bemutatna. :D
2022. júl. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
90%
66: te szűz vagy még
2022. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
13%

Akik szerint van férfi női barátság,azok szellemileg visszamaradottak.

Amikor filozófia esszét kell írni,akkor hirtelen előveszik a két könyvnek megfelelő tudásukat,és pszichológusnak adják ki magukat egy platformon.

Szánalmas...



Egy nőre ezer millió férfi ír naponta,elkel akkor is a piacon ha nem szép.

És?

Szted miért nem válaszol őszintén arra a kérdésre a srác,hogy tetszik-e neki?

Mert akkor kampec,reménykedik tovább hogy idővel kialakul a kapcsolat.

Persze hogy azért engedi előre,h a sggét nézze.

Ha a csaj küldene neki egy meztelen képet azzal az üzenettel,hogy gyere át mert unatkozok 100000-ből 1 mondana nemet.(mert kórházban fekszik valószínűleg)


Annyira buta emberek vannak,hogy hihetetlen.


Ezeket a férfiakat csak figyelemforrásként használják,ha ír Mr.Kockahas egyből magával beszélget a "legjobb fiú bari" egy chatszobában.

Visszateszi a polcra.

2022. júl. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
0%

"elkel akkor is a piacon ha nem szép"


Ugyanez igaz lehetne a férfiakra is, ha a bányarémeknek is nem top modell barátnő kellene...

2022. júl. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
8%

69

Qrvára nem fognak elkelni,ha csak nem lesz belőlük férfi.

A második opció a degradált megoldás,mikor egy másik férfi gyártmányát veszik a szárnyaik alá.

Mert férfinek saját gyereket akarni luxus.

Legyé férfi,akkó is töröld ki más férfi sggét ha nem a tiéd.

Minden férfi preferálná,ha sajátja lenne a gyerek.

De ez a férfi kénytelen ezt bevállalni,ha nőt akar véletlenül.

Ez tény.

Csak ezek a hlye jogi aktivista csoportok vitatkoznak vele,de ők bármit mondanak annak sosem lesz értéke.

Még hogy a nők nem ösztönlények...

1. A férfiról tudja legbelül tudatalatt,hogy esélye sincs megcsalni.

Max prostival pénzért,de akkor soha többet nem lesz nője.

Tehát mellette marad.

2. Egy béta hím is tud dolgozni,jobb védelem mint a semmi,támogat.

3. Gyorsan kell valaki,őt simán egy szóval fel tudja szedni,nincs választási lehetősége a gyakorlatban hiába megy a társadalomban az agyak programozása.

(Te is jó vagy ahogy vagy 150 kilósan,stb.)

Az a férfi nem mondhat nemet.

Nem működik,csak lelkiismeretre jó.

Milyen szr gazdagnak lenni,xy úgy dönt hogy inkább nem lesz az.

Ezer példa van erre.

De az úr inkább megeszi,amit el tud érni.

Azt a banánt,amit a majom nem ér el,azt úgy hívja hogy savanyú.


Egyértelmű,hogy miért választja őt a nő.

Az ösztöneivel gondolkodik,de nem tud róla.

Logikusan végiggondolva(amire a nők biológiailag,fizikailag képtelenek) fix,hogy nem szereti azt a férfit.

Esélytelen,hogy ha opciói lennének akkor őt választaná.

Egyértelmű,hogy ő lenne az utolsó férfi akinek egyáltalán köszönne.

2022. júl. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!