Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A "van barátom" klasszikus...

A "van barátom" klasszikus megbántásra milyen hatékony, szellemes visszavágások vannak?

Figyelt kérdés
Érdekelne egy pár kisebb "odaszólás" amit a következő alkalommal mikor ezt a szokásos sértést előadja egy lány aki felé amúgy normálisan próbáltam meg nyitni, akkor én is visszavághassak neki. Mert sajnos nem egyszer fordult már elő, és nagyon elkeserítő. Erre kellene valami "kontra" ami hasonlóan kellemetlen. Nem kell hogy sértő legyen, vagy porig alázza a delikvenst, csak legyen kellőképpen mosolyhervasztó, pláne ha mások is hallják.

2022. júl. 18. 18:06
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/81 anonim ***** válasza:
89%

Az,hogy valami mit jelent nem döntés kérdése.


Vagy igen?


Kivéve ha kódolt nyelven beszél 2 vagy több ember,ezt csak azért hogy nehogy rám vicsoríts!

2022. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/81 anonim ***** válasza:
46%

Párhuzamos,tehát van két köteled,és bármeddig húzod őket nem találkoznak.

Itt arra gondoltam,hogy mi joga van annak a két kötélnek találkoznia.

Azaz,hogy a szavai,valódi gondolatai nem egyeznek,kedves analízis professzor/professzorhölgy!

2022. júl. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/81 anonim ***** válasza:
86%

20


Erre a kis "akciódra" egy elfogadható és normális reakció van. Az a bizonyos "Közöd?". Esetleg ezt lehet bővíteni anyázással és melegebb éghajlatra küldéssel, ha a nyomulásod úgy kívánja.

Függetlenül attól, hogy tényleg van barátja, leszbi csak még nem coming out-olt, vagy csak simán nem kar ismerkedni senkivel semmilyen formában.

2022. júl. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/81 anonim ***** válasza:
90%
30-as, van egy jó tippem számodra. Ha nem akarod elhinni egy nőnek, hogy párkapcsolatban él, akkor adj neki is hibapontot. :D (Vagy kíméld meg a társaságodtól.)
2022. júl. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/81 anonim ***** válasza:
22%

Nekem van jobb!

Az átlagos gyk felhasználó sémáját(logikus érvek helyett érzelmekkel való vitatkozás,right activist titulusz) cseréld le agyi teljesítmény sémára.

2022. júl. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/81 anonim ***** válasza:
84%

Önmagad sem tudod kifejezni nekifutásból sem.

Feltételezem,hogy még biciklizésből is megbuknál,még segédkerekekkel is.

2022. júl. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/81 anonim ***** válasza:
93%
Lényegtelen hogy tényleg van e barátja mikor ezt mondja, egy a lényeg, nem akar veled ismerkedni. És talán ez kellemesebb mint a nem vagy az esetem, vagy a nem vagy jó pali. Nem értem miért kellene megbántani csak azért mert nem érdekled.
2022. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/81 anonim ***** válasza:
85%
Mi okból veszed ezt sértésnek? :D Egyébként, nem tudhatod biztosra, hogy tényleg lerázni akar vagy csak hűséges a partneréhez. Inkább haladj túl az ilyeneken, lesz még más lány, akivel ismerkedhetsz :)
2022. júl. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/81 anonim ***** válasza:
90%
Ez miért megbántás? Lemaradtam valamiről?
2022. júl. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/81 anonim ***** válasza:
90%
Mert ő baszni akar. Neki bántás, ha nem baszhat.
2022. júl. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!