Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet teljesen logikus lépés...

Lehet teljesen logikus lépés az öngyilkosság?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam rajta teljesen objektív nézőpontból, hogy vajon vannak-e olyan helyzetek, amikor egyszerűen logikusabb logikusan gondolni erre (tudom kicsit furcsán hallatszik) és hogy amikor logikailag a legjobb lépésnek tűnik az öngyilkosság. Minden féle érzelmi (szubjektív) tényezőt kizárva.

2022. aug. 1. 12:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 17-es válasz adó!


Először is köszönöm szépen a kedves szavaidat,remélem hogy így lesz!


Értem amit mondasz,anyukámnak aztmondták hogy nem fog felépülni a legnagyobb valószínűséggel,mint mondottam végső stádiumú vastagbélrákja volt,amiből valóban nagyon kis százaléka gyógyul fel az embereknek,ugyanakkor sosem tudhatod hogy épp nem te leszel e az egyik a kevés közül akiknek sikerül legyőzniük,viszont ha nem harcolsz akkor csak egy (a legrosszabb)végkimenetel lehetséges!

Édesanyámnak emellett nagyon sok gondja volt és sajnos van is,viszont emellett is tud boldog lenni és ezáltal engem is boldoggá tesz,a családot is. Nem is nyújtom a szót tovább,tudom hogy közhelyesen hangzik, de ezért mondják hogy nem szabad feladni soha!


Üdv:15-ös válaszadó

2022. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!