Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt, 20/30-on éves...

Ha egy felnőtt, 20/30-on éves férfi egy 13 éves lányt vonzónak tart, akkor ő fixen pedofilnak tekinthető?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 13:09
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
17%
Megjavítanám a kipufogó rendszerét.Persze a robogóján.
2022. aug. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
40%
"13 éves lányt vonzónak tart" - és 8 ebben mi a lószar nem normális? egy férfi vonzónak, szépnek tartja, nem bántja.
2022. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
48%
Megnéztem a linken a lányt, szerintem simán többnek néz ki, mint 13, van melle is, formásodik a teste, szóval nem pedofil eset.
2022. aug. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
#11: Mindkettő. Arcra néztem és nézek ki most is 18 körülinek. Testileg meg kb. 15.
2022. aug. 26. 13:32
 15/37 anonim ***** válasza:
63%
Nem feltétlenül pedofil, inkább efebofil, de attól még beteg az agya, ha szexuálisan vonzónak találja. A videóban a lányon látszik, hogy gyerek. Nem feltétlenül a teste, hanem az arcberendezése, a mimikái, a mozgása alapján. Egy 18 éves nem így néz és mosolyog. Ordít róla, hogy ez a személy egy cuki, tapasztalatlan, ártatlan, naiv KISLÁNY, plüssökkel a szobájában. Aki beteg, az valójában pont erre a kisugárzásra, attitűdre gerjed, és az csak egy mosdatószöveg, hogy "de hát melle van és csípője".
2022. aug. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, tudod ha valaki felnőttként afféle modell alkat, azaz vékony, hosszú karokkal és lábakkal, kicsi cicivel, kicsi derékkel és kicsi fenékkel az látványosan nem ugyanaz egy normális megfigyelőkészségű embernek, mint amikor veszel egy tizenkét-tizenhárom évest, akin látszik, hogy azért olyan a testalkata, amilyen, mert még fejlődik. Csak a legtöbb ember hülye ezt belátni, ezért kislányozzák le a modell alkatú kifejlett lányokat, akiknek zsírosodásra kevésbé hajlamos a felépítésük, és mondják azt egy fejlődésben lévő kislányra, hogy "már dgható". Pedig egy kifejlett kicsi mell távolról sem olyan, mint egy fejlődésben lévő kislánymell.


Itt van például ő:

[link]


Az első képen hatéves, a másodikon tizennégy, a harmadikon huszonkilenc. Nem sok változás történt az alkatában. Hosszú, vékony végtagok, vékony derék, kicsi cici, kicsi csípő. Mégis szembeötlő, hogy a harmadik képen felnőtt, a középsőn meg tizenpár éves.

2022. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
37%
Mi van, a sok perverz féregnek fáj az igazság, azért lett lepontozva a 16-os válaszom? :P
2022. aug. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sokféleképpen értelmezhetem a kérdésed.


Számomra, ha valaki vonzónak talál - ami nem ugyanaz azzal, hogy vonzódik valakihez - egy 13 éves lányt, aki sokkal idősebbnek néz ki, és nem is tudja róla, hogy 13 éves, az nem pedofil, hiszen ő egy felnőtt nőt képzel oda, csak téved.


Ha valaki vonzódik egy 22 éves lányhoz, aki eléggé 13-nak néz ki, az sem pedofília, hiszen az illető tudja, hogy az a valaki nem gyerek. Ő egy 22 éves lányhoz vonzódik.

2022. aug. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
31%
Leszel a barátnőm? 28/F
2022. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
90%

A "serdülőkor előtti" a fontos.


Én 13 évsen már 3 éve menstruáltam, s B-s melltartóm volt. Még csak magasságra is alig nőttem utánna, szóval az arányaimat nézve szinte olyan voltam, mint most huszonévesen.

2022. aug. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!