Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt, 20/30-on éves...

Ha egy felnőtt, 20/30-on éves férfi egy 13 éves lányt vonzónak tart, akkor ő fixen pedofilnak tekinthető?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 13:09
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
60%

[link]


[link]


[link]


Szerintem mindenki döntse el maga, hogy a második képen lévő 13-14 éves lány testalkata inkább hasonlít az első képen lévő kislányéra, vagy inkább a harmadik képen lévő felnőtt nőére.

2022. nov. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
66%
#31 Már nőiesedik, ha csak alulról nézem, akkor nem tudnám eldönteni, hogy egy fiatal lányról van szó, vagy egy kislányosabb nőről(Mondjuk a póz se sokat segít), viszont az összképet nézve, a "mell" mérete és az arca miatt nagyon kislányos még. Sok 13-14 éves ennél már jóval fejlettebb egyébként. Mondjuk nekem tetszik a kislányos alkat.
2022. nov. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
51%
Nyugodjatok már le. Genetika szempontjából tök normális a szexuális vonzalom az olyan lányok iránt akik már menstruálnak. Ők már testileg fejlődnek életkortól függetlenül. Emellett már képesek utódot nemzeni, szóval a fajfenntartás szempontjából is normális. Tabu ide vagy oda. Ha megnézel egy 12 éves lányt az utcán, akinek már van kis cici, kerek popsi, stb, tök oké. Félreértés ne essék, nem támogatom semmiképp sem a pedofíliát és annak irányzatait. Kell oda a azért a törvény. De ha pl. megnézel egy 12-13 éves lányt az utcán, akinek már van kis cici, kerek popsi, stb, tök oké. Ösztönösen megteszi bármelyik férfi. Aki azt állítja h nem az hazudik. A társadalom nagy része elítéli az ilyesmit, de az én véleményem az, hogy amíg nem fajul tettlegességgé a dolog, addig bármit szabad.
2022. nov. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
#30 szerintem ilyen esetekben az anyai ösztön többé kevésbé kifejlődik a terhesség alatt.
2022. nov. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
hűha 35ös. Gondoltál már arra, hogy esetleg pszichológus tudna segíteni? Tisztában vagyok azzal, hogy a pedofilok nagy része szeretetből csinálja/csinálná azt amit, szerintem ez inkább egy betegség mint egy hajlam, amivel úgy látom tisztában vagy. Voltak esetleg múlbéli traumáid? olyankor előfordulhat az, hogy bizonyos személyiségrészek leragadnak abban az életkorban amikor a trauma megtörtént, és amíg fel nem oldódik a trauma addig képtelen fejlődni. Szerintem az egésznek tudat alatt valami ilyesmi oka lehet. A lány a képen láthatóan épp kezd érni, ekkor kezd szexuális kisugárzásuk lenni. Ez az ami vonzza a férfiakat. Bár a képen lévő lány még nagyon az elején van.
2022. nov. 8. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
49%
#37 Kifejezetten trauma nem ért, legalábbis nem olyan, egy lány utasított csak vissza még általános iskolában, lehet emiatt vagyok ilyen helyzetben, de nem tudom, tudtommal pedofilnak lenni veleszületett dolog, ez a lány sem volt valami fejlett akkor és már 12-13 éves koromban is, amikor láttam egy ismerős 4-5 éves ikerpárt meztelenül, a puncijukat néztem, bár nem emlékszem, hogy akkor már éreztem e volna szexuális vágyat irántuk, de szerintem nem. Amennyire vissza tudok emlékezni kb. 15 éves korom vége fele kezdtem észrevenni magamon, hogy valami nincs rendben, akkor kezdtem ilyesmikre( [link] rákeresni a neten egy akkori haverom miatt és emlékszem nagyon a hatása alatt voltam az ilyen képeknek. Tisztában vagyok azzal, hogy az lenne a legjobb ha elmennék orvoshoz, de nem bízom az emberekben, idegenekben meg pláne, szakember vagy sem, az sem segít, hogy az emberek legszívesebben elvágnák a torkom, nem akarom, hogy kiderüljön miért járok orvoshoz és, hogy mégjobban szétcsesszék az életem, ami már így is romokban.
2022. nov. 9. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
50%
Nem pedofilnak. Büntethető lenne, ha fajtalankodna vele, de ez büntetőjogi, a pedofília pedig pszichiátriai kategória, és azok tartoznak bele, akik még érni sem kezdett kislányokra/kisfiúkra izgulnak, függetlenül attól, hogy mit követnek el. A 13 éves lányok pedig mindig is benne voltak az érésben, ma meg már jócskán, a buszon némelyik 11 évesnek is van olyan segge, hogy megakad rajta az ember szeme. Efebofilnak is akkor lehetne nevezhető, ha az ilyen korú lányok iránti vonzalma dominálná a szexuális vágyait.
2022. nov. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!