Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az "efebofil" kapcsolatokat...

Az "efebofil" kapcsolatokat miért szokták elítélni, ha egyébként mindkét fél jól érzi magát benne és nem kihasználásról van szó?

Figyelt kérdés
Ha pl. én most 21 évesen összejönnék egy 14 évessel, rögtön el lennék könyvelve valami beteg agyú perverznek, de miért? Sok olyat lehet olvasni itt az oldalon is, hogy egy lány 15 évesen összejön egy mondjuk 23 évessel, aztán amúgy tökre szeretik egymást.

2022. nov. 15. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
51%

#8: Szeretnék tanulni az esetből, leírnád melyik szó jelentését nem ismertem, hogyan használtam hibásan és mi lenne a helyes értelmezése?

Esetleg a "PC" alatt nem értettük ugyanazt, én arra a jelenségre gondoltam ez alatt, hogy ha van egy botrány és nem hátrálnak ki a cégek az adott ügy negatív szereplője mögül, akkor zavargások törnek ki és célpontjai lesznek a fosztogatásoknak és fosztogatásoknak úgy, hogy alapvetően semmi közük az elkövetett dologhoz.

Itt van egy megosztó téma, és ha nem a fősodorral értesz egyet, jön a 0%. Pedig akadnak még buta válaszok, például akik összemossák a pedofíliával a témát, holott semmi közük egymáshoz, mégis elismerést kapnak érte.

2022. nov. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
57%
#19:41 Érdekes, én csak 18 vagyok, de még nem találkoztam olyan gólyával (14-15 évesek), akiről ne az jutott volna eszembe, hogy "egyemmeg de aranyos" mert tényleg úgy viselkednek mint a gyerekek, és sokuk úgy is néz ki. És elég magy iskolába járok, szóval nem 20 gyerekről beszélek, hanem többszázról. Belőlem max az apai ösztönöket hozzák elő, pedig kikérem magamnak hogy imádom a nőket :D
2022. nov. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
54%
Előbb azt kéne tisztázni, hogy mi és mettől mondható normálisnak? Mert a tudomány szerint, amint menstruál és elkezd szexuális kisurgázása lenni egy lánynak a vonzódás normálisnak mondható a pasi részéről, akkor is ha pl. csak 12 éves a lány, de akkor miért pont 14 a normális határ? Mert a prepubertás kort általánosságban véve 13 éves korban határozta meg a WHO? Még az állatvilágban is előfordul, hogy testileg nem teljesen kifejlődött, de már nemző képes nőstényekre másznak rá a hímek. Akkor vajon normális 12 évesekkel is kikezdeni, ha nem kihasználásról szól a kapcsolat?
2022. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
30%
#20:34 Tehát akkor én 8 évesen k*rható voltam, felnőtt férfiaknak is, mert akkor kezdtem menstruálni a jóég tudja miért, és a zsírtól voltak melleim meg seggem, tehát volt "szexuális kisugárzásom". Gratulálok. Minden nap egyre lejjebb süllyedünk...
2022. nov. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
54%

Ne mosd össze a szexuális erőszakot és a kölcsönös beleegyezésen alapuló szexet. Tetszik vagy sem, a mai tizenévesek rendszeres nemi életet élnek, mert igénylik.


[link]

"Hazai és nemzetközi felmérések egyaránt kimutatták, hogy a serdülők egyre fiatalabb korban – 13–14 évesen, sőt esetenként ennél is korábban – esnek át az első szexuális aktuson. Az iskoláskorúak körében végzett, 42 országot – így Magyarországot is – érintő HBSC-vizsgálat során a 15 éves tanulók 21%-a (lányok 17%, fiúk 24%) számolt be arról, hogy már volt szexuális kapcsolata; a magyar fiatalok esetében jóval magasabbak voltak ezek az arányok (lányok 27%, fiúk 29%) [1]. Kiemelendő az is, hogy Magyarországon a 15 éves tanulók közül a szexuá-

lisan aktív fiúk 48,8%-a, a lányok 40,6%-a 14 évesen vagy annál fiatalabban kezdte a szexuális életet "

2022. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
48%

Megpróbálom a lehető legegyszerűbben érzékeltetni, mert te vagy egy f..sszal gondolkodó felnőtt vagy, vagy pedig egy naiv gyerek, akit egy ösztönlény fűzöget, márpedig egyik ilyen sem az éles eszéről híres (bár ha gyerek vagy, akkor még kinőheted).

Néha, amikor bekapcsolod a tévét, akkor látod, hogy a műsorok sarkában van egy kis karika: vagy 12 van beleírva, vagy 16, és asszem van még 18as is.

Igaz? Ez megvan? Szerinted miért vannak karikák a műsorokon? Csak heccből?

Nem...

Azért vannak ilyen korhatárbesoroló karikák a műsorokon, mert a kiskorúak teljesen máshogy dolgoznak fel bizonyos dolgokat, mint a felnőttek. Nem azért mert buták, hanem azért, mert az agyuk, mint szerv még nem fejlődött ki, így más a felfogásuk, gondolkodásuk, megértésük nem csak a műsorokkal, hanem magával a világgal kapcsolatban is.


Egy 21 éves és egy 14 éves pszichésen olyan távol állnak egymástól, mint egy 8 éves és egy 14 éves. Ég és föld a különbség a kognitív funkcióik között, még akkor is, ha a kiskorú érettenek tűnik. A valóságban nem az; az agyad fejlődésére ugyanannyira nincs hatásod, mint ahogy a csontjaid növekedésére, vagy a szakállad kinövesztésére sincs. Ahhoz hogy úgy tudja felmérni egy gyerek a világot, mint egy felnőtt, ahhoz neki magának is felnőtté kell válnia.


Ez a probléma az ilyen pedofília light™️ kapcsolatokkal.

Ekkora agyi különbséggel konkrétan nem lehet szerelem két ember között. Valami beteg, undorító kötelék lehet köztük, hiszen a mentálisan zavart felnőtt okkal választ kiskorút maga mellé, szóval az ilyenek nagyon erős megszállottságot tudnak érezni a "szerelmük" tárgya iránt (vagy lelkileg vágynak éretlen társra, vagy pedig szexuálisan izgatják őket a kistinik) a kiskorú pedig különlegesnek érzi magát egy felnőtt figyelmétől.

Tegyük fel, hogy Peti 22 éves, Juli pedig 14. Ha Peti vágyik Julira úgy, hogy Julinak még egy doboz gyufát sem adnak ki a boltban szülői felügyelet nélkül, akkor Peti valszeg pont azért vágyik Julira, mert Juli még gyerek. Nem a személyisége miatt, és nem is azért, mert nagyon jól kijönnek egymással. Ha Juli 30 éves lenne, de amúgy pont olyan kedves es barátságos lenne mint 14 évesen, akkor nagy valószínűséggel már nem kellene Petinek, annak ellenére hogy a köztük lévő korkülönbség pont ugyanakkora. Miért?

Sőt... Ha Juli 30 évesen találkozna a 22 éves Petivel, akkor lehet, hogy messze elkerülné; meglátna benne olyan dolgokat is, amik 14 évesen elkerülték volna a figyelmét.


Az ilyen felnőttek degeneráltsága alól nincs kivétel. Mindig megjelenik ennél témánál valami szerencsétlen, és mintha az élete múlna rajta kezdi bizonygatni hogy vele is ez volt, aztán teljesen normális élmény volt, de a valóságban nem volt az. Egyetlen normális, az életet megérdemlő huszonéves sem fog társat látni egy gyerekben. Ezt nem felismerni pedig krva szomorú.

2022. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
90%
#15 A gyermekek egészséges nemi fejlődése és szükséglete egy dolog, és az hogy egy férfi vonzónak találja őket, egy teljesen másik. A totyogók is esetenként maszturbálnak ami a testük felfedezésének egy normális fázisa (nyilván nem fogják fel, mi történik olyankor, csak tudják hogy jó érzés), mégse normális ha egy férfi önkielégító 2-3 évesekre izgul.
2022. nov. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
85%
Én 22 éves vagyok, a fiatalabbakat szeretem, de a minimum korhatárt belőttem magamnak 17 re, volt már "dolgom" (nem szexuális) 15 évessel és iszonyat problémás némelyik. Hiába izgat több huszonévest egy tini teste (engem is), azért mégis jobb lenne egy már dolgozó, vagy egyetemista nővel együtt lenni.
2022. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
34%
De egyébként lefeküdnék egy 14 évessel, legális, a sok erkölcscsősz véleménye meg nem érdekel :D biztos jó feszes
2022. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
0%

20-as.

Hány éves vagy?

Csak mert ha nem vagy fiatalabb 18-nál akkor nem legális:

[link]

2022. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!