Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kellene egy kis lelki segítség...

Kellene egy kis lelki segítség és pár pozitív vagy kedves szó? Te milyen mondatra vágysz, hogy megkapd, mivel segítene most rajtad?

Figyelt kérdés

Úgy látom most tényleg komolyan nagyon nehéz helyzeteken mennek keresztül az emberek és mindenki szétforgácsolódik.

igaz idegenek vagyunk, de főleg a sok indulatos hozzászólások közt próbáljuk meg kicsit támogatni egymást.

Valahol nincs jól, hogy kihasználva az anonimságot bántunk másokat a problémáink miatt, de nem csak itt, hanem más platformokon is.

Segítsünk inkább egymásnak, mindenkinek sz*r.



2023. jan. 18. 23:06
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
77%

Én csak arra vágyom már, hogy elteljen úgy 1 hónap, hogy nincs semmi bajom. Sorozatosan egymás után jönnek a betegségek és az egészségügyi problémák..


Ünnepek alatt covid, utána folyamatos fejfájás, meg egyéb kellemetlen dolgok amik miatt nem voltam jól, most a következő vírusos fertőzés ami annyira legyengít, hogy semmire nem vagyok képes.


Nem rég kezdődött az év, de számomra eddig hatalmas trágya..

2023. jan. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
75%

Nem emlékszem hogy ennyire sz@r lett volna minden.

Életemben nem romlott el semmi annyira, mint most.

Mintha mindenen átok ülne. A környezetemben is ezt látom.

2023. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
76%
Aranyos gondolat, de csak attól ér valamit, akit ismerünk, akit szeretünk. Idegentől, direktbe szart sem ér. Amúgy írok neked én egy pozitív sort, hátha neked is szükséged van rá: jó, hogy vannak még olyan gondolkodású emberek a világban, mint Te, kedvelem az olyan embereket, akik próbálják szebbé tenni a világot.
2023. jan. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 A kérdező kommentje:

Minden jobb lesz skacok, ez tényleg brutálisan ilyen valamiért, de el fog múlni.

Csak most valamiért nagyon durván jön a szar mindenkire.

Te is jobban leszel 1, csak próbálj meg akkor pihenni, hogy kimenjen ez a szar.

2. Nem tudom mik lehetnek ezek a dolgok, és nem is kliséből mondom ezt Nektek, de minden jobb lesz, csak most valahogy próbáljatok és próbáljunk össze fogni, ha más nem így.

Ez egy nagyon szar időszak, kegyetlenül, de túl leszünk rajta és minden rendben lesz ❤

2023. jan. 18. 23:18
 5/55 A kérdező kommentje:

Köszönöm 3, ez komolyan egy nagyon szép kedves mondat és idegentől ilyen szépet rég nem is láttam.

Tudom, hogy a szeretteitől esik a legjobban az embernek, viszont nap mint nap idegenek is bántják egymást, amit felveszünk.

A szeretet is így felvehetnénk, mint a sértéseket.

" Klassz vagy #3 tök barón írsz! "

Ilyenekre gondolok, mivel a bántás haragból, de a szeretet idegenként is szívből tud jönni.

Igaz személytelen így írásban, de szerintem át tud menni a töltet és csak jól tud esni.

Én komolyan örülök, hogy felfigyeltetek a kérdésre, már ez nagyon sok pozitívat ad Nekem is, és nem trollok jöttek :D

Sajnálom azt, ami Veletek és mindenkivel történik, de menjünk túl rajta közösen!

Szóval az Én pozitív mondatom Nektek:

Nincs szívárvány eső nélkül és mindig ki is fog sütni a Nap a legnagyobb vihar után is, csak ki kell állni ❤

Minden jóra fog fordulni ❤

2023. jan. 18. 23:24
 6/55 anonim ***** válasza:
60%
Tetszik a szemléleted, bárcsak mindenki így gondolná a világban. Sírok azért hogy gonosz a világ, jó hogy vannak még akikben lehet jóságot találni. Mondasz nekem valami pozitívat hogy ne adjam fel hogy lesznek barátaim, akik elfogadnak és szeretnek?
2023. jan. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
52%

Durva, de nekem is nagyon szar ez az időszak. Minden összejött, hót’ frusztrált vagyok, emiatt átmentem egy két lábon járó negatív emberbe.

Én annak a mondatnak örülnék most, hogy “Minden a lehető legjobban fog megoldódni és elégedett leszel.” Csak zárójelben jegyzem meg, hogy jelenleg nagyon boldogtalan vagyok.

Amit pedig mindenkinek üzenek: Ami nem öl meg, az megerősít. Szóval gyerekek, Sczwarzeneggerek leszünk!🦾

2023. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Kedves #6

Mondok Neked nagyon szívesen :)

Nem tudom hogyan barátkoztál eddig, de van nagyon gyakorta az a helyzet, hogy ilyen szempontból nagyon rossz környezetbe vagy helyre születik az ember és nem látja a fényt.

Lehetetlen, hogy ne legyenek barátaid, csak lehet rossz helyen keresed.

És ez nem álomba ringatás, hanem tényleg gyakori dolog, hogy a közvetlen környezetbe nem talál megfelelő barátot az ember.

Nézz szét akár a nagy világban is, vagy más megyében, kicsit távolabb.

Rengeteg ember van, kizárt dolog, hogy ne legyen olyan ember, aki ne fogadna el, ahogy vagy.

Oké, mindenkinek van hibája, lehet egy picit kell változtatnod esetleg (nem tudom), de biztos vagyok benne, hogy fogsz találni olyat, akivel tényleg szót értesz és nem hagy cserben, nem ver át.

Kizárt dolog, hogy ne legyen barátod, ezt meg a legkomolyabban mondom.

Kicsit az gond ebben, hogy az emberek nagyon befele vannak fordíttatva és fordulva, így nehezen nyítnak a hozzád hasonlóak is.

Van nagyon sok ember, aki tényleg rosszba vinne vagy tényleg lehúz, de még MINDIG, még mindig vannak olyanok, akik tényleg tudnak szeretni és megbecsülni, igazi barátok lenni.

Csak meg kell találni Őket és kommunikálni, ha probléma is van esetleg. ❤

2023. jan. 18. 23:33
 9/55 A kérdező kommentje:

De imádom ezt a HSZ láncot skacok, de komolyan ❤

#7-nek marhára adom a pozitív mondatát és milyen igaza is van! 😂❤

Én is ezt érzem 7, és a többi emberen is, a környezetemen is, szerte mindenfele, hogy baj történik mindenkivel és totál negatívba van kapcsolva mindenki, de nagyon nagy szinten.

Neked lehetetlen, hogy ne mozdulj ki ebből a gödörből, amilyen pozitív mondatot adtál Nekünk.

Nagyon erős vagy, lehetetlen, hogy ne alakuljon úgy az életed, ahogy szeretnéd.

Kicsit elvesztetted most a fényed, de nagy szufla van benned, amivel tényleg mindent elérsz, amit akarsz!

Minden rendbe fog jönni #7 és tényleg elégedett, boldog leszel! ❤

2023. jan. 18. 23:37
 10/55 anonim ***** válasza:
48%
6-os vagyok. Köszönöm a kedves választ Kérdező! :) Teljesen elgondolkodtattál, hogy belegondolva egy megyével odébb mennyivel kedvesebb emberek vettek engem körbe. Csak lépni kell, hogy ott keressek barátokat, ha nem is ott lakom, mert a távolság amúgy sem lehetne akadály.
2023. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!