Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kellene egy kis lelki segítség...

Kellene egy kis lelki segítség és pár pozitív vagy kedves szó? Te milyen mondatra vágysz, hogy megkapd, mivel segítene most rajtad?

Figyelt kérdés

Úgy látom most tényleg komolyan nagyon nehéz helyzeteken mennek keresztül az emberek és mindenki szétforgácsolódik.

igaz idegenek vagyunk, de főleg a sok indulatos hozzászólások közt próbáljuk meg kicsit támogatni egymást.

Valahol nincs jól, hogy kihasználva az anonimságot bántunk másokat a problémáink miatt, de nem csak itt, hanem más platformokon is.

Segítsünk inkább egymásnak, mindenkinek sz*r.



2023. jan. 18. 23:06
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
48%
Én hullámzom, olyan gondolatok jutnak az eszembe hogy legszívesebben itt hagynám ezt az egészet. Sajnos lenne okom rá, annyi minden történt. Nem lenne okom a panaszra, csak olyan dolgok történtek, amiket nem tudok feldolgozni és folyamatosan rántanak vissza. Közben fogy az erőm, ami eddig működött, abból szinte semmi. Szó szerint a pokol, de ahogy nézem az egészség témában is van egy-két öngyilkosjelölt.
2023. jan. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
65%

Nekem az esne jól, ha valaki elém állna és igazán nagyon őszintén azt mondaná:

"Ne add fel a reményt, minden jóra fordul. Értékes ember vagy és szeretlek. Nesze, itt van 5 milliárd forint, használd egészséggel." 💖💓😘

2023. jan. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:

#6

Egy megyével odébb hidd el nem lesz akadály a távolság sem ❤

Aki komolyan gondolja a barátságot mindent meg fog tenni és akar majd találkozni is Veled rendesen, mint igazi barát!

Csak komolyan ne add fel!

De örülök, hogy észrevetted a kérdést és hozzá is szóltál, remélem nagyon sok és minőségi barátod lesz, és nagyon fognak szeretni ❤


#11

Ne add fel, ha gondolod írd le ide mi történt Veled és szerintem a többiek is próbálnak segíteni.

Nincs ilyen, hogy valaki problémája nagyobb, mindenkinek ugyanolyan rossz, egyik sem kisebb vagy nagyobb.

Ne adjátok fel, az a legrosszabb.

Tudom, hogy szar de ezért is mondom, hiába idegenek vagyunk fogjuk meg egymás kezét és segítsünk egymásnak.

Szabadon megtehetjük, senki nem akadályoz meg benne.

Az a legrosszabb, ha feladjátok, felesleges lenne.

Túl megyünk minden rosszon, higgyétek el!

2023. jan. 18. 23:52
 14/55 anonim ***** válasza:
48%
Amire mindennél jobban vágynék, hogy azt mondhassam, Szeretlek Édesanyám, és azt a választ kapjam, Én is szeretlek fiam. Az első felét el szoktam mondani a temetőben, választ talán majd odaát kapok. Valószínű hamarosan meg is tudom, így már kezdek megnyugodni. De ez a párbeszéd még egyszer utoljára jó lenne.......csak lehetetlen.
2023. jan. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
40%

Én egész jól vagyok, jól érzem magam a saját életemben, nincsenek negatív gondolataim, egészségesek vagyunk és én már ettől boldog vagyok.


Egy dolognak tudnék örülni saját magammal kapcsolatban, ha a főnök holnap küldene egy emailt, hogy jelentősebb fizetésemelést kapunk (mert eddig még semmi hír róla... És emiatt nem szeretnék most váltani).


Globális szinten pedig örülnék ha olyan normális világ lenne, mint például 20 évvel ezelőtt..

2023. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

#12

Gondolom Neked sürgősen kellene pénz valami miatt (nem kell megmondanod mi miatt).

Figyelj nem motivállak erre, de nem szégyen segítséget kérni, ha ennyire rossz a helyzet.

Ne szégyeld Magad, van amikor nagyon küszködik az ember.

Minden komolyan rendben lesz és ha nem stresszeled túl, valószínű fogod is módját találni a pénzbeli problémáknak.

Stressz helyett a lehetőségeidet nézd át és ne szégyelj komolyan segítséget kérni, ha kell.

Minden jobb lesz, hidd el Nekem.

2023. jan. 18. 23:56
 17/55 anonim ***** válasza:
30%
A 12-es viccelt...
2023. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:

#14

Nem tudom, hogy hiszel-e a spirituális dolgokban, nem is akarom tömni a fejed ezzel, de egy médium, vagy egy hozzáértő egy igazi, megtudná Neked mondani.

Anyukád pedig biztos vagyok benne, hogy vigyáz rád és biztos próbálja jelezni, hogy ott van Veled.

Ne csinálj butaságot.


#15

Örülök komolyan, hogy jól vagy, remélem így is marad Neked stabilan!

Látatlanba így azt mondom Neked, hogy ha stabil a munkahelyed, akkor még most ne válts, csak ha garantált, hogy nem lesz emelés, mivel attól, hogy most esetleg nem, még lehet 1 hónap múlva esedékes lenne és bánnád lehet.

Ne kapkodd el, de a legjobbakat kívánom Neked, hogy korrektek legyenek Veled.

Legyen meg az emelés! ❤

2023. jan. 19. 00:02
 19/55 A kérdező kommentje:

#18

Nem baj, inkább komolyan kezeltem, mivel nem tudhatom mennyire van igazság alapja a viccének.

De nem baj, akkor nevessetek a válaszon is, hogy komolyan vettem, ha csak viccelt szegény 😂❤

2023. jan. 19. 00:04
 20/55 A kérdező kommentje:

#17

Nézd meg már elírom azt is 😂

2023. jan. 19. 00:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!