Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kellene egy kis lelki segítség...

Kellene egy kis lelki segítség és pár pozitív vagy kedves szó? Te milyen mondatra vágysz, hogy megkapd, mivel segítene most rajtad?

Figyelt kérdés

Úgy látom most tényleg komolyan nagyon nehéz helyzeteken mennek keresztül az emberek és mindenki szétforgácsolódik.

igaz idegenek vagyunk, de főleg a sok indulatos hozzászólások közt próbáljuk meg kicsit támogatni egymást.

Valahol nincs jól, hogy kihasználva az anonimságot bántunk másokat a problémáink miatt, de nem csak itt, hanem más platformokon is.

Segítsünk inkább egymásnak, mindenkinek sz*r.



2023. jan. 18. 23:06
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

Senki nem jelentette vagy töröltette, ott van, de a " troll " szaga miatt van lepontozva szerintem, mivel komolyan támogatjuk egymást, mint ember.

Értem Én, hogy utálod az embereket, de pont Mi is keressük a pozitívakat pont azért, mivel annyira nem adatott pozitív környezet és ki mi egyéb indokkal van itt.

Ez itt biztis, hogy egy normális tábor és örülök is, hogy mindenkinek ennyire jóra fordul az élete és jó irányt vesz.

Értem komolyan, hogy utálod az embereket, de valójában az embereket utálid vagy csak a szemetebbik fajtáját?

Nem vagyunk egyformák, vannak normális csoportok és ha ilyenre vágysz, csak csatlakozni kell és nem elkene morogni.

Senki sem képmutatásból írja itt a pozitív üzeneteket, hanem mivel komolyan jólesik más boldogsága és segítése.

Az embert érezzük a hozzászólás mögött és nagyon is jó pozitivitást adni, majd kapni és látni, hogy talpra állt a másik, él és boldog.

Nem szabad benne ülni a szarban, ha nem jó, keress egy pozitív közeget és csatlakozz, hiszen szívesen is várnak.

Rajtad áll mit kezdesz Magaddal és hogyan tekintesz másokra.

De ne vetíts mindenkire sztereotípiát, mivel mind egyediek vagyunk teljesen és fájnak is a jó embereknek a sztereotípiák, mivel teljesen igaz minden szava a normális embereknek és komolyan írják ezeket az üzeneteket.

2023. febr. 14. 01:59
 52/55 anonim ***** válasza:
#51 😂😂😂 Belém rúgtok azzal hogy nem hogy egy kedves szót se mondtok nem úgy mint mindenki másnak, mert azt még leszarnám, már megszoktam, de még le is vagyok szavazva, majd ennek megfelelően reagálok, és még én vagyok a szar? Ja, jobban esne nektek, ha simán belém lehetne rúgni és nem pofáznék vissza, mi? Pontosan erről beszéltem, hogy "az embert érzitek a szöveg mögött" vagyis számotokra vannak azok akik megérdemlik a kedvességet, és vannak akikbe imádtok belerúgni, sértegetni, és utálni, ha pedig ne adj isten reflektál rá, akkor még ő a szar. Ez benne a legröhejesebb, hogy még ti tartjátok magatokat jó embereknek, holott aki ténylegesen jó ember, nem válogat, nem rúg bele valakibe aztán segít valaki másnak.
2023. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
52, Szeretetre vágysz a lelked mélyén és érzem hogy szenvedsz, pozitív gondolatokat küldök feléd szívből hogy boldog és jó életed lehessen és barátságos emberek vegyenek körbe, hogy tudj újra bízni és ne add fel!
2023. febr. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 A kérdező kommentje:

Nagyon nonszensz, amiről 51 beszél, de nem tudok segíteni, ha direkt tudatosan így áll az egészhez.

Nem is arról beszélsz, ami itt megy vagy, amit írtam is.

Tényleg rajtad áll hogyan nézed az életet, de ezzel a szemszöggel nem csodálkozom rajta, hogy keserű az életed, mikor okvetlenül a rosszat nézed.

Senki nem is válogat itt, annyit mondtam próbáld pozitívabban nézni és nem ráhúzni a sztereotípiát mindenkire, de teljesen másról beszélsz, meg valahogy hidegen is hagy, amit ténylegesen mondok Neked.

Én kívánok Neked egy egészséges szemlélet cserét és azt, hogy ne legyen ennyi harag és negativitás felesleegsen benned, akarattal, tudattal.

2023. febr. 18. 22:40
 55/55 A kérdező kommentje:

52-t akartam írni, csak félre néztem egy számmal.

Fáradt vagyok, de válaszoltam Neki, hát ha jobb lesz Neki egy kicsit, bízom benne <3

2023. febr. 18. 22:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!