Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Külföldön élő magyarok! Ti...

Külföldön élő magyarok! Ti is le szoktatok tagadni a magyarságotok? Ti is utláljátok már az egész országot, az összes Magyart?

Figyelt kérdés

Annyira kellemetlenül néznek a magyarokra, mint a leprásokra. Mindez hála a magyaroknak és a kormánynak.

Én inkább letagadom, de ha nem tudom letagadni, akkor minden rossznak elmondom az országot és az embereket, mert már nem tartom magam magyarnak.


Külföldön élő magyarok, ti hogy birkóztok meg a Magyar gyűlölettel?


2023. febr. 9. 07:01
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést... minek letagadni egy olyan dolgot, amiről nem tehetek? Nem tehetek róla, hogy szüleim magyarországon neveltek fel 🤷‍♂️ ezen nincs semmi szégyellnivaló, hogy ki honnan jött. Ez egy állapot, ami van.
2023. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Sosem néztek le sehol, viszont aki olyat ír hogy "magyarsága" miatt nézik le az saját magának köszönheti a rossz bánásmódot csak akkora tapló tanulatlan tuskó hogy nem veszi észre és saját magát nyugtatja hogy másoknak köszönheti a rossz bánásmódot vagy a kormánynak. Külföldön sok helyen azt sem tudják ki az az Orbán, csak Magyarországon hiteti el a propagandájával hogy ekkora sztár hogy vele foglalkoznak. Egy átlagos ír vagy francia azt sem tudja hol van Magyarország nem hogy a politikai viszonyokat.
2023. febr. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Amerikaban azt sem tudjak hol van Magyarorszag. Nem is szoktak kerdezni hogy honnan jottem, de aki megkerdezi altalaban az sem tudja hogy hol van Hungary.


Nagy kulonbseg Magyarorszag es Amerika kozt hogy egy amerikai akkkor is buszke es nem tagadja le hogy o amerikai ha utalja a kormanyt vagy az aktualis politikai helyzetet. Akkor sem szidja amerikat ha hajlektalan, nem talal munkat.


Magyarorszagon meg sok magyar szidja a masik magyart, a magyarsagot es szerintuk kulfoldon minden jobb. Ezert is tart az orszag ott ahol. Az ilyen utalatos emberek szavazzak meg orbant 4 evente.

2023. febr. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy hatáskeltő soros által fizetett bér-kérdező. Még a kérdése is hamis.
márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!