Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évet adtok még az "oltott...

Hány évet adtok még az "oltottak"-nak?

Figyelt kérdés
Mindegyik rottyon van,csak nem ismerik be,hogy az injekcióktól vannak szarul/halnak meg.

2023. márc. 29. 22:24
 161/176 anonim ***** válasza:
97%

[link]


[link]



Én minimum ezt a 2 dokumentumfilmet kötelezővé tenném megnézetni mindenkivel, főként neked ajánlom kérdező. Ezekben is elismernek sok mindent az illetékesek.

2023. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/176 A kérdező kommentje:

Kicsit nézzetek utáns az eddigi kamujárványoknak és azok céljainak is.

Amúgy nem biztos,hogy minden injekcióba raktak a xarjukból,ebben reménykedek én is.

2023. ápr. 2. 12:51
 163/176 anonim ***** válasza:
5%
Most komolyan a hitgyülis blikkből meg random, levegőben lógó videókból kellene megtudni a nagy igazságot?
2023. ápr. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/176 anonim ***** válasza:
95%
#163 Ha ez nekem szólt.. Az elit maga mondja el a dolgokat, előtte van egy kis bevezetés, hogy hogyan is épül fel a világ, az iparágak (pl a gyógyszeripar), amit sk le lehet ellenőrizni. Marc Van Ranst előadása, visszatekintés a covid helyzetre. Ilyesmik, amik amúgy az ember orra előtt történtek,történnek, a dokufilmek csak felhívják rá a figyelmed. Egyébként általában itt bukik el mindenki, mert az első dokufilmet sem merik megnézni és látatlanban rávágják, hogy hülyeség. Pedig igen komoly kutatási anyag.
2023. ápr. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/176 anonim ***** válasza:
46%

Nem nem merem, hanem így ezt senki nem írja oda egy bő órás, vélhetően full unalmas elfoglaltság fülszövegének (beleértve az istencsapása feltöltőjét annak a náthás videónak), tehát eddigi tapasztalataim alapján azt látom, hogy megy a fogalmatlankodás, tehát ne várjak viccműsornál jobbat, ha netán annyi eszem marad a nap végére, hogy elkezdek ilyeneket nézni.


Ne érts félre, pár keresetlen mondatod után inkább megnézem ezt a két videót, természetesen mert látom, hogy érdekelhet. Mindemellett nem volt a háromféle oltásomnak semmi mellékhatása azon túl, hogy bejutottunk egy-két rég várt koncertre és rendezvényre a kulturális béka segge időszakban is.

2023. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/176 anonim ***** válasza:
#165 Kicsit komolyabb ez annál, hogy viccnek lehessen gondolni és mint írtam, sk leellenőrizhető minden, ami benne van. Nézd meg őket, tudok majd további forrásokat is linkelni, hogy tényleg az a helyzet, ami a dokufilmekben van.
2023. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/176 anonim ***** válasza:
96%
Az elsőt nézem lassan félig, elég jónak tűnik, eddig szúrópróbás ellenőrzéseim szerint hitelesnek gondolom.
2023. ápr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/176 A kérdező kommentje:

Hiába linkelsz itt bármi,az oltott nem nézi meg és rávágja,hogy baromság,konteó,stb..

Ezért is nem rakok ide linket,meg érdemi link nem lesz,mert az elit nem hülyékből áll.Én itt be is fejeztem az oltottakkal való vitát,teljesen reménytelenek.

2023. ápr. 2. 14:05
 169/176 anonim ***** válasza:
39%

Atya úr isten, az oltás mizériának már rég vége, aki beoltatta magát vagy aki nem, mostmár tök mindegy, mit pörögsz ezen ennyire?


Beteg vagy agyilag vagy mi? Nem tök mindegy már, milyen igazat akarsz bizonyítani? 😅


Ha meg valamilyen népírtást akarsz bebizonyítani, 2021-ben amikor megjelent a vakcina 7,8 milliárd lakosa volt a földnek, ma 7,9, ha népírtásnak szánták a vakcinát jó szarul sült el, és ez tiszta matematika.


Magyarország lakossága a vakcina óta pedig 100 ezerrel nőtt úgy, hogy a tendenciát elvándorlás jellemzi, azaz olyan magas átoltottság mellett, mint ami volt, a Magyar lakosság nagyobbik részének ki kellett volna halnia, ha a népírtás lett volna a cél.


De itt is nőtt, és ez is tiszta matek.


A titkos elit aki megakart mindenkit ölni a vakcinával csak a hülye fejetekben létezik, ha már a fekete fehér statisztikának nem hisztek…

2023. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/176 anonim ***** válasza:
46%
Ja és nem vagyok beoltva, de az ilyen megrogzott orultektol a hideg kiraz mint amilyenek ti vagytok.
2023. ápr. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!