Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évet adtok még az "oltott...

Hány évet adtok még az "oltottak"-nak?

Figyelt kérdés
Mindegyik rottyon van,csak nem ismerik be,hogy az injekcióktól vannak szarul/halnak meg.

2023. márc. 29. 22:24
 151/176 anonim ***** válasza:
0%
Nem igazságos sem az, amit esetlegesen az oltottak mondanak, sem az, amit te csinálsz. Konteósnak lenni egyáltalán nem szégyen, ez már amúgy sem konteó, hanem a valóság, max egyesek nem fogják fel. Viszont nincs még vége, a covid csak a kezdet volt, így azonkívül, hogy a feszültséget kelted oltottban és oltatlanban egyaránt, semmit sem érsz el vele. Ha így viselkedsz, ne is csodálkozz, ha elmebetegnek néznek. Az látszik, hogy jó sok feszkó van benned, de tanuld meg kontrollálni. Ha beszélgetni szeretnél, írj rám.
2023. ápr. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/176 A kérdező kommentje:
Hát,sok értelme nem volt a kérdésnek,mert kb. 95 százalék "oltott" írt csak.Ez is csak megerősített abban,hogy hazudnak maguknak.
2023. ápr. 2. 00:26
 153/176 A kérdező kommentje:
Én elnapolnám ezt a világvége dolgot,nem kell bevenni azt sem,eddig is irtották,nyírták a nyájat,most kicsit erősebb a nyírás.Világvége esetén meg mindenki megdöglik,igazából bármikor meg lehet halni.
2023. ápr. 2. 00:30
 154/176 anonim ***** válasza:
91%
Elnapolnád a világvége dolgot, de azért az oltottak halálával kapcsolatban teszel fel kérdést. Kicsit ütközik a kettő, nem gondolod? Egyébként elnapolni csak úgy lehet a mesterséges világvégét, ha összefog az emberiség az elit és a YGL diákok ellen. Ehhez előbb nyílván fel kéne fogni, hogy mivel állunk szemben. Szóval lényegében neked is köszönhető, hogy az emberiség bszhatja, mert te is csak a szádat jártatod tájékozódás helyett, meg uszítod az embereket egymás ellen.
2023. ápr. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/176 A kérdező kommentje:

154,nem.

Na,mesélj,mivel állunk szemben? XD

Jönnek az ufo-k,meg a gyilkos méhek? XD

Megszűrhetnéd végre a konteós ökörségeket,mert már lassan beismernek mindent is...

2023. ápr. 2. 03:02
 156/176 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van az oltottak bálványa is.

2023. ápr. 2. 03:03
 157/176 anonim ***** válasza:
70%

"Végülis teljesen korrekt,ha ők elmondhatnak mindenféle összeesküvéselmélethívő elmebeteg g3c1nek."

Esetleg ha megpróbálnál értelmes, felvilágosult ember módjára fogalmazni, khm, forrásokkal. És nem így, mint egy fogyatékos ugye.

2023. ápr. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/176 A kérdező kommentje:
157,magadból indultál ki,jóskagyerek.Eddig te mit hoztál fel magad mellett?Ja,semmit...élvezd az oltásaid,biztos jók,ahogy te állítod! XD XD XD
2023. ápr. 2. 12:38
 159/176 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, komolyan kérdezem tőled, kíváncsi vagyok, mit gondolsz, mit tettek az oltásba, amitől meghalnak az emberek?

Nem gúnyból kérezem, eskü érdekel, én nem vagyok beoltva, de eddig nem gondoltam semmi komoly rosszat róla, csak úgy éreztem nekem nincs rá szükségem.

2023. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/176 A kérdező kommentje:
159,szerinted nagydobra verik,hogy mit tettek bele?A sok konteóbaromság is azt a célt szolgálja,hogy hülyeségek terjedjenek az injekciókról.Nem az a kérdés,hogy az injekciókban mi van(mert garantáltan semmi jó),hanem az,hogy hogyan betegítették meg az embereket.A vírusbaromságot is nyugodtan ki lehet zárni,mert aki tudja,hogy mi a vírus,az tudja,hogy a virusmese eleve idiotizmus.
2023. ápr. 2. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!