Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Perverz alak a metrón, mit...

Perverz alak a metrón, mit csináltatok volna a helyemben? (23/n)

Figyelt kérdés

Mentem haza ma munkából csúcsidőben metróval és hát szokás szerint eléggé tele volt. Középen álltam a kapaszkodónál mikor felszállt egy amúgy aránylag jól szituált pasi, és hát olyan elég egyértelműen végigmért a tekintetével. Mögöttem volt egy kis rés, oda befurakodott és amikor egy későbbi megállónál picikét el kellett forduljak oldalra hogy le tudjanak szállni mások akkor vettem észre hogy hát nem tudok szebben fogalmazni de áll neki és a telefonjával szerintem a fenekemet fotózta. Mert ahogy találkozott a tekintetünk elmosolyodott, én ettől nagyon megijedtem, hogy nehogy kövessen vagy ilyesmi, még a gyomrom is görcsölni kezdett. Amikor szellősebb lett a járat akkor elsétáltam a végébe és amint leszálltam szedtem a lépteim. De hát ijesztő volt...


Még csak az öltözékem se volt annyira kihívó, egy fehér hosszú farmerben voltam, piros toppal.



2023. máj. 25. 19:40
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
64%

A megoldás: KRAV MAGA.

Kizárólag önvédelmi küzdősport. Mind a 4 unokám együtt járnak már 4 éve.


[link]

2023. máj. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
61%

Az Intensive Krav Maga egy modern önvédelmi és közelharc rendszer, melyet dr. Avi Bleier dolgozott ki Izraelben elsősorban rendvédelmi szervek és civilek számára, hogy megtanuljanak hatékonyan védekezni a terroristákkal, és az erőszakos támadásokkal szemben.


Az oktatás az önvédelem minden szintjére kitér. A tanítványok a preventív viselkedésformákat, a helyes helyzetfelismerést, az egy illetve több támadó elleni védelmi technikákat és stratégiákat sajátíthatják el. Az oktatott technikák egyszerűek, könnyen tanulhatóak, hatékonyak, és személyre szabottak. Ami pedig különösen egyedivé teszi az Intensive Krav Magát az, hogy ellentétben más önvédelmi rendszerekkel jogos önvédelemre tanít, amihez hozzá tartozik, hogy a támadóban ne okozzunk szükségtelenül nagy sérüléseket. "Az emberi élet megóvása a legfontosabb!"

2023. máj. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
76%

22, elképzelem a szituációt, amint a kérdező hölgyet valaki megbámulja a metrón, rá is mosolyog, mire a kérdező odalép hozzá, és két ütéssel meg egy gyomorba têrdelêssel elrendezi a sorait, hogy tudja hol a helye 🤣🤣


A kmg arra jó inkább, hogy a zaklatás közbeni erőszakot, kirablást megakadályozd... Nem ilyenekre, mint ami a kérdésben szerepel.

2023. máj. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
83%

Előbb a nő fenekét bámulja, fotózza utolsó beteg módjára, ami már önmagában jogsértő.

Utána meg lerángatja a járműről, vagy követi a hölgyet az ilyen. Nagyon helyes, ha ismeri az önvédelmet.

Egyébként én nőként már helyben tkön térdeltem volna. Hogy jön ahhoz, hogy fotózgasson és arra élvezkedjen egy beteg nyomorult?!

2023. máj. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
12%

Arányosság fogalma megvan?

Ha te odalépsz valakihez és tökön rúgod, mert rádnézett, akkor ne csodálkozz, ha rendőrt hívnak rád.


Sajnos sok nőt megbámulnak, vagy lefotóznak maguknak, ezt nem tudod kivédeni. Ignorálni kell, nem foglalkozni vele.


Ha a következő lépés az lenne, hogy beraknak egy furgonba, már szinte minden nőt elraboltak volna párszor. :D


Ha már odalép valaki, zaklat, követ, nem hagy békén, feléd akar nyúlni, akkor igen, vágj oda neki.

De egy tömegközlekedésen bamulásért. Ne rohogtesd ki magad...

2023. máj. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
67%

Ja, hogy te ezt űzöd, azért véded annyira? Inkább ez a röhejes és szánalmas... És ennek van 4,5 pipája...

Csírájában kell elfojtani minden ilyesmi beteges, zaklató magatartást. Vagy a nődet is hagynád, hogy fotózgassák vagy a női családtagjaidat?

Nem becsülheted őket túl sokra...

2023. máj. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
29%

"Sajnos sok nőt megbámulnak, vagy lefotóznak"


Neked ebből az jött le, hogy támogatom? Illetve honnan veszed, hogy férfi vagyok? :D egyik tipped sem volt helyes

2023. máj. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
26%
Igen támogatod. Az látszik.
2023. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
16%

Támogatja a franc. Csak azt írtam, hogy rengeteg olyan eset van, amikor valakit megnéznek.

Esetleg még van olyan bunkó, aki le is fotóz valakit.


Tudsz ellene tenni valamit? Tudod te hány ilyen történhetett akár veled is már életed során, amiről fogalmad sincsen, mert nem vetted észre?

Ha mindegyikkel kezdeni akarsz valamit és fellépni ellene, akkor minden tömegközlekedésed pl.munkába menet verekedéssel végződne :D

2023. máj. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
26%
Az egy dolog, hogy te élvezed az ilyesmi figyelmet, de más nők hadd undorodjanak már tőle jogosan. És igen, minden esetet meg kéne torolni. Hogy lehet már nőket a zaklatás eltűrésére bátorítani?!
2023. máj. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!